• Свеж
TreasureMax Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/Fitbit Обратно 2/Fitbit Обратно Лајт за Жени Мажи,Силикони Fadeless Шема Печатени Замена Флорални Бендови
zoom_in

TreasureMax Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/Fitbit Обратно 2/Fitbit Обратно Лајт за Жени Мажи,Силикони Fadeless

DEN 167.52

Од стока
check Во продавницата

[Висок Степен на Меки Силиконски Материјал] Treasure Max fitbit Обратно бендови Спречува кожата од иритација, дише,Пот-отпорни, Нечистотија-доказ, и Водоотпорен, лесни, флексибилни и удобно замена бенд ,Метални делови направени со противалергиски никел слободни нерѓосувачки челик,ви донесе најдобри носи искуство. [Трајни Шема Print] Користат напредни печатење занает обезбеди шема боја која вашиот Обратно бендови нема да се избледени и да го направи отпорни на корозија и издржливи. [Две прилагодливи Големини] Големи димензии за 7.2" -8.7" зглоб, Мала големина за 5.5" - 7.2" зглоб, зглоб.совршен обратно бенд за жени, мажи и деца. [Класичните Популарни Елементи] Моден дизајн моделот за женска и мажите, која одговара на вашето расположение и облека кога работи, кампување или на шопинг, се облекуваат вашиот Обратно Smart Watch и да го истакнете вашиот уникатен вкус. [Пријателски услуги на клиентите] Можете да контактирате со нас, ако има било какви прашања со нашите производи.Ние ќе се потрудиме да ви ја имаат среќен шопинг искуство.Treasure Max Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/Fitbit Обратно 2/Fitbit Обратно Лајт за Жените и Мажите.

Вака можеби ќе ви се допадне..