• Свеж
AMYMGLL LED Светло Накит Кабинет Стои Огледало Шминка Lockable Armoire, Големи Складирање Организатор W/Фиоки
zoom_in

AMYMGLL LED Светло Накит Кабинет Стои Огледало Шминка Lockable Armoire, Големи Складирање Организатор W/Фиоки

DEN 1718.40

Од стока
check Во продавницата

Светла : Сенка за слободни Автоматско вклучување/исклучување на LED исправена огледало накит организатор напојува од страна на АА батерии овозможи накит избор и шминка во темница.Заштита на накит : со Користење на Анти-Оцрни сомот Поставата накит кабинет за да се спречи Tarnishing на сребрен накит како што се : ѓердан/прстен/нараквица/обетки.Козметички Торба Лесно да се Отстранат : Отстранлив Патување Складирање Патент Торбичка со Кука & Јамка за често користените лични работи.Максимална тежина 1 lbs.Лесен за чистење : Дамка-Слободен акрилик Козметички Организаторот за кармин & лак.Отстранлив јасен стилски фиоки.Подароци кутија за пакување : Домот боја кутија со рачка Наместо Кафеава кутија.Зачувај напор да repack за сегашноста.LED Светло Накит Кабинет Стои Огледало Шминка Lockable Armoire, Големи Складирање Организатор w/Drawers Mirror големина : 43.5" H x 10.8" W (110.5 27.5 x cm)Кабинет големина : 47.2" H x 14.5" W x 3.54" D во (120 X 37 X 9cm)Стои големина : 57.8" H x 16" W x 14.5" D во (147 X 41 X 37cm)ФУНКЦИИ се : Заштита на Jewelry Using Анти-Оцрни сомот Поставата накит кабинет за да се спречи Tarnishing на сребрен накит како што се : ѓердан/прстен/нараквица/earrings Lockable со 2 Keys Keep вашиот накит безбедни и да се далеку од дофат на деца со заклучување.

Вака можеби ќе ви се допадне..