• Свеж
Ноктот Clipper за Ingrown или Дебели Ноктите,Ноктите, Ножици и Професионални Podiatrist Ноктот Nipper Големи не ' Рѓосувачки Челик Супер Остри Криви Сечилото Чешлање Алатка за Маж
zoom_in

Ноктот Clipper за Ingrown или Дебели Ноктите,Ноктите, Ножици и Професионални Podiatrist Ноктот Nipper Големи не

DEN 1608.00

Од стока
check Во продавницата

【PODIATRIST НОКТОТ CLIPPERS】 Пети ноктите clippers се дизајнирани за ingrown и дебели ноктите специјално.Оваа 2 професионални алатки содржи, ноктот trimmers, ingrown ноктот датотека(исто така ноктот Lifter) , тие се идеални за секој, и совршен за артритични или постари лица, спортисти. 【ПРОФЕСИОНАЛНИ TREMMER ЗА INGROWN ПОМИНЕ】Ingrown ноктот ножици трим ingrown помине безбедно и решавање на болката на ingrown ноктите.На работ на ножот 25 степен лак одговара на лак од нокти, кои прецизно ја намали ingrown нокти или остри парчиња на аглите без повреди.На 18 MM работ на ingrown ноктот алатка може да длабоко во paronychia да се намали ingrown и дебели ноктот едноставно. 【ОСТРИ НО БЕЗБЕДНО ЗА ДЕБЕЛИ ПОМИНЕ】 Остри ноктот trimmers секогаш ажурирајте го вашиот дебел кршливи нокти.Медицински хируршки и супериорен нерѓосувачки челик сечилото на ingrown ноктот третман е остар и издржливи за да се намали било тешко помине без рѓа, дупка, ги кородираат.Можете лесно може да го намали било екстремно дебели toenal или ноктот со ingrown ноктот 0.4 Во природен отвор(до 1.5 In). 【АЖУРИРАНИ се СПРАВИ со НОКТИТЕ NIPPER】 Ingrown ноктот clippers обезбедува полесно напори за намалување на дебел ingrown ноктите на левата или десната страна на корисникот.На педикир комплет се справи со се направени со ABS материјал кој е не се лизга и пониско, ажурирани се справи со задржи ingrown ноктот подготвуваат полесни и полесно да се работи.За друг, ноктите алатки двојно пролет е напор-за заштеда на енергија и подолго користење. 【Најдобри Услуги на Клиентите】Услуги на Клиентите е нашиот прв приоритет.Ако имате било какви прашања.Pls слободно контактирајте со нас,Ние ќе го реши вашиот проблем во прв пат да се обезбеди вашиот најдобар шопинг искуство.Функција : 【Ажурирани Ергономски Зафат】 Ingrown помине секачи за да се обезбеди левак или десно-предадени на корисниците полесно сечење дебели ingrown ноктите.Дршката на педикир комплет се изработени од АБС материјал, кој е не се лизга и пониско.Ажурирани се справи прави се справи со полесни и полесно да ја користите.Од друга страна, нокти алатка има вграден-во пролет што спасува напор и трае подолго. 【Остри Ножеви】 Преку повтори пескарење и полирање процедури, ножеви работ се совршено подреден во средина, и нема ga-стр помеѓу помине ножици.Остар нож направете нема повеќе да се раскинат или грапав ноктите. 【Надгради Двојно Пролет】 Надгради без пролет или една пролет во двоен пролет за долготрајна употреба.Се прошири ноктот тример услуга живот.Голем ingrown ноктот clipper со двојно извори овозможуваат постарите да има опуштено педикир искуство и подолг животен век на ноктот nipper. 【Ажурирани Помине Nipper】 На ingrown ноктот clipper се справи со се направени со ABS материјал кој е не се лизга и пониско, ажурирани се справи со задржи пети ноктите clippers полесни и полесно да се работи.На ножеви се ' рѓосувачки челик кој е перат и rustproof. 【Совршен Подароци】 Сите професионални ноктот clippers комплет додатоци се спакувани во една убава складирање торба.Многу погоден за носење и чување.Тоа е најдобар избор за подароци за постарите, семејството и пријатели на различни празници.Големина : 13x8x5cm Пакет Содржина : 1pc x Toenail Clippers.

Вака можеби ќе ви се допадне..