• Свеж
Astropic 3D Свила Око Печ за Деца | Девојки Око Печ за Очила | Медицински Око Печ за Деца со Мрзливи Око (Розев Еднорог, Левото Око)
zoom_in

Astropic 3D Свила Око Печ за Деца | Девојки Око Печ за Очила | Медицински Око Печ за Деца со Мрзливи Око (Розев

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

✅ Надгради 3 D Contoured Дизајн : ефективни амандман третман, blackout заштита, нема светлина истекување, не peeking на сите. ✅ 100% Mulberry Свила Материјал : дише, противалергиски, супер меки против детска' деликатна кожа. ✅ Супер Лесни Над очила Дизајн : не се повлече на очила на сите, не дебели подлога допира eyelid. ✅ Перат & Обновливи : голема држи до, нема протриване прашање, без отпад, еко-пријателски. ✅ Доаѓа Со 1 Сметководствена Случај : чисти чување, не misplacement.

Вака можеби ќе ви се допадне..