• Свеж
Checkerboard Ранец со Астронаут Pendant Мода Разлика Рамо Кеси за Девојки и Момчиња (Црна)
zoom_in

Checkerboard Ранец со Астронаут Pendant Мода Разлика Рамо Кеси за Девојки и Момчиња (Црна)

DEN 911.76

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дизајн : Случајни checkerboard ранец со астронаут pendant, шик и око-фаќање.Материјал : Направен од висок квалитет на најлон и полиестер, издржливи и отпорни на вода.Големина : 11.8" L x 17.3"H x 5.9" W. Еден главната преграда, 2 надворешните џебови, 2 странични отвори џебови.Голем Капацитет : Одговара за A4 книги, 14inch лаптоп, ipad, да се видиме, паричник, копчиња, шише за вода, чадор, тетратки, папки, ручек кутија итн.Прилики : Голема за на училиште, на патување, на шопинг, кампување, патување и секојдневна употреба.Карактеристики : Материјал : Најлон, полиестер обвивка.Боја : Зелена, Сина, Црна, Розова, Црвена Големина : 11.8" L x 17.3"H x 5.9" W, на рака должина е прилагодлив.Напомена : - ве Молиме, имајте предвид дека може да биде 0.39-1.18 инчи разликата се должи на рачно мерење. - Ве молиме дозволено мало боја отстапување се должи на различни прикажува или како одраз на светлината кога снимање.

Вака можеби ќе ви се допадне..