• Свеж
AMSKY Флорални Тенок Бенд Компатибилен со Apple Види Бендови 38mm 40mm 42mm 44mm за Жените и Мажите,Мека Тенка Тесен Замена Рака Wristband за iWatch Серија 3 6 5 4 2 1 SE,42mm 44mm,Пердув
zoom_in

AMSKY Флорални Тенок Бенд Компатибилен со Apple Види Бендови 38mm 40mm 42mm 44mm за Жените и Мажите,Мека Тенка

DEN 167.52

Од стока
check Во продавницата

✅[Компатибилни Модели] : Ова флорални печатени силикони бендови совршено дизајн за i Watch 38mm / 40mm, 42mm / 44mm Серија 3, Серија 5, Серија 6, Серија 2 Nike+, Спорт & Издание. ✅[3 D ПЕЧАТЕЊЕ] : AMSKY тенок флорални бендови печатење со посебна и убава шема, да го персонализирате вашиот Apple се Види со различни модни стилови.Усвоен најновите подобрена технологија на печатење за да се обезбеди трајност на моделот. ✅[Уникатен Тенок Бенд Дизајн на Жените и Мажите] : Единствена тесен тенок дизајн го прават бендот потенки и помали, пофлексибилен и мека, направи ја врвката за околу изгледа потенок и се движат послободно, совршено се вклопува и за жените носат.Дише дупки се полесно да се прилагоди на должината, добар избор за секојдневна употреба и вежбање. ✅[Лесно да се Инсталира] : во Врска со овој тенок флорални бендови за apple да се види, тоа е многу лесно да го инсталирате или отстраните iwatch бенд со една рака притиснете според упатството, гкл на двете страни на wristband се обезбеди силна врска. ✅[Услуги на клиентите] : Обезбеди 12 месеци гаранција за apple види бендови, вклучува 12 месеци безусловна надоместок или слободни apple види замена бендови.Ве молиме контактирајте со нас на прво време за било каков проблем,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.AMSKY Флорални Тенок Бенд Компатибилен со Apple Види Бендови 38mm 40mm 42mm 44mm Жени Мажи,Мека Тенка Тесен Замена Рака Wristband за i Watch Серија 3 Серија 6 Серија 5 Seires 4 Серија 2 Серија SE.

Вака можеби ќе ви се допадне..