• Свеж
Dogggy Домаќинство Декорација Ткиво Кутија Ткиво Кутија Покрие Мултифункционален Пластични Ткиво Кутија Десктоп Дребулии Складирање Кутија Домаќинство Канцелариј?
zoom_in

Dogggy Домаќинство Декорација Ткиво Кутија Ткиво Кутија Покрие Мултифункционален Пластични Ткиво Кутија Десктоп

DEN 1854.72

Од стока
check Во продавницата

Се чувствува солиден и е сигурен да трае цел живот – една од најдобрите селски декорација за вашиот дом!.Лесен за користење : Нашата дрвени ткиво кутија корица има мазни и големи отворање која е лесно да се рефил и да добијат ткиво,никогаш нула ткиво.Тоа е многу едноставен и лесен за секојдневна употреба. 2 во 1 мулти-цел,мобилен телефон /далечински управувач/хартиени крпи/приватни мали предмети,складирање мали експерти,повеќе уредни,проштална хаос.Intersting дизајн : Од кутијата е умерено пондерирана,ткива може да се извади со една рака без да се грижиш за кутија подигнување надвор од контра.Водоотпорен и Лесно да Јасна : да се Стави тоа во бањата.Совршен за кујна и купатило.Само користење влажна крпа за да ги избрише чисти.Додадете контакт на стариот свет на благодатта и изгубени рекултивираните добрина со ова ткиво кутија со капак .Тип на производ:ткиво box Material : plastic Color:бел Мермер ,Небото сино ,Flesh Size:6.5 X8.2 X3.9/5.1 X9.4 X4.7 inch Style : Креативни,Simple Product функција : Доработка,Storage Applicable сцена : купатило,кујна,livingroom,студија,продавница,ресторан,car Convenient и убави : Може да се стави директно во канцеларијата, студија, кујна, трпезарија, спална соба или бања, давајќи им на вашите соба повеќе ретро изглед.

Вака можеби ќе ви се допадне..