• Свеж
Sutinna 4-Портен USB 2.0 KVM VGA/SVGA Следи Центар,Компјутер Префрлете Кутија Адаптер Уреди за Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп, Лаптоп Следи Тастатура Глувче
zoom_in

Sutinna 4-Портен USB 2.0 KVM VGA/SVGA Следи Центар,Компјутер Префрлете Кутија Адаптер Уреди за Компјутер персонален

DEN 1919.76

Од стока
check Во продавницата

【Plug and Play】Не софтвер е потребно.Ниту надворешно напојување потребно. 【Мулти-интерфејс Симултан Приказ】Поддршка SVGA, VGA и мулти-sync монитор. 【Следи】LED покажува мониторот на статус. 【Прирачник Switcher】Притиснете го копчето за KVM switch за да се префрлате помеѓу компјутери. 【Споделување на Usb Уреди】Споделување на USB уреди како што се USB принтери, USB скенери, USB флеш драјвери, USB Хабови, итн.Спецификации : Максимална Резолуција : 1920*1440 Брзина : 200 MHZ Конзола Порт : 3 Поддржани Компјутери : 4 Тастатура Емулација : USB Глушец Емулација : USB Тастатура Влез/Излез : USB Глушец Влез/Излез : USB VGA Влез/Излез : Висока Густина D-Sub 15 Pin LED Индикатор : 4 Боја : Црна Поддршка : За DOS, 3 Победи.X, Windows 95/98 / за ME / 2000 / XP / Vista / Windows 7/8, Win NT, Netware, Unix, Linux Пакет Листа : 1 * 4-Портен USB KVM Switch 1 * Прирачник за Корисникот.

Вака можеби ќе ви се допадне..