• Свеж
SUTK 1600W PC ATX Напојување 12V 1.3 ПСУ за Bitcoin Рудар RX470 RX 480 RX 570 1600W Рударство екипаж ATX Рударската Машина
zoom_in

SUTK 1600W PC ATX Напојување 12V 1.3 ПСУ за Bitcoin Рудар RX470 RX 480 RX 570 1600W Рударство екипаж ATX Рударската

DEN 2152.80

Од стока
check Во продавницата

100% сосема нов и квалитет. 140mm голем фан дизајн за оптимална систем за ладење и максимизирање на перформансите.SLI (Scalable Link Interface) Подготвени, Quad SLI.ATX 12 V верзија 2.31 EPS12 V, поддршка на сите најновите процесор од Intel и AMD.Нов 4-та Генерација на ПРОЦЕСОРОТ технологии поддржани. 100% сосема нов и квалитет.140mm голем фан дизајн за оптимална систем за ладење и максимизирање performance Matte црна боја coating SLI (Scalable Link Interface) Подготвени, Quad SLI.ATX 12 V верзија 2.31 EPS12 V, поддршка на сите најновите процесор од Intel и AMD.Нов 4-та Генерација на ПРОЦЕСОРОТ технологии поддржани.Мулти GPU технологии поддржани.Intel и AMDAMD поддржани.Mesh кабел ракав за лесно кабел за управување.Краток спој и во текот напон заштита.Топката имајќи фан и скара.енергетска ефикасност, повеќе од 90%.Спецификации : Предмет Тип : 1600 W Напојување Материјал : Metal Color : Black Size : 150×165 x 85mm/5.91×6.50×3.35 во (Прибл.) AC Влез : Влезен напон : 180-264 VInput струја : 20/10 AFrequency Опсег : 50 Hz-60 Hz Max Излезна Струја (DC Излез : +3.3 V ) : 15 A (Combuned Моќ : 120 W)Максимална Излезна Струја (DC Излез : +5 V ) : 15 A (Combuned Моќ : 120 W)Максимална Излезна Струја (DC Излез : +12 V ) : 124 A (Combuned Моќ : 1488 W)Максимална Излезна Струја (DC Излез : +5 VSB ) : 3.0 A (Combuned Моќ : 15 W)Максимална Излезна Струја (DC Излез : -12 V ) : 0.5 A (Combuned Моќност : 6 W)Вкупна Моќ : 1600 WConnectors : 20pin+4pin ×1pc; 4pin+4pin ATX ×1pc; 6pin+2pin PCI-E ×12pcs; 4pin SATA порта ×8pcs;4pin Периферните порта ×6 pcs Package : 1*1600 W PC Моќ Supply1* ЕУ/AU/НИ ПРИКЛУЧОК (во зависност од вашата земја ).

Вака можеби ќе ви се допадне..