• Свеж
Спајс Рек Организатор на Countertop, Хартиена Крпа Носителот, Farmhouse Леќата Рек Контра Организатор, Простор за Заштеда на енергија Зачин Складирање Носителот WENDONGZH
zoom_in

Спајс Рек Организатор на Countertop, Хартиена Крпа Носителот, Farmhouse Леќата Рек Контра Организатор, Простор

DEN 456.48

Од стока
check Во продавницата

Објектот Димензии : 34.3*29.2*43.8 cm/L*W*H, Тежина : 2.2 kg.Додадете инстант складирање и стил на вашата контра простор со оваа самостојна хартиена крпа и додатоци решетката.Лесно да се отстрани бар овозможува брзи промени на книжно марамче ролни.Долната полица обезбедува простор за складирање за зачини, мирудии и повеќе.Декоративни срцето scrollwork дизајн со мат црна метал изградба додава совршен стилски естетски за вашата кујна контра.Дизајнот е изведен од природата и има елегантен и великодушни изглед.Декорација на вашиот дом и да ги организирате вашите контра простор со оваа прекрасна хартиена крпа решетката.Со елегантен дизајн на срце облик на scrollwork, овој метал хартиена крпа носителот исто така може да се пофали отстранлив бар тоа може да се користи за да се одржи една ролна хартија крпи и чувајте ги на дофат.Во меѓувреме, полица подолу може да се користи за чување на широк спектар на предмети, вклучувајќи зачин тегли, мирудии, лосион за шишиња, и јадење сапун.Можете да ја исечете нередот во вашата бања премногу кога го користите овој контра врвот рек како и toiletry полица стојат и крпа држачот.Едноставно место на оваа метал решетката на било каква рамна површина да се донесе и стил и организација на вашите контра простор.Спецификации : 1. Боја : Black2. Материјал : Metal3. Објектот Димензии : 34.3*29.2*43.8 cm/L*W*H4. Објектот Тежина : 2.2 kg Package Вклучува : 1 x Црни Зачин Решетката.

Вака можеби ќе ви се допадне..