• Свеж
MONBENTO - Деца Снек кутија MB Грам - Момчиња & Девојки - Идеален за Ручеци или Ужинки во Училиште/Park - BPA Free - Храна Одделение Безбедно (Жолта Moutarde)
zoom_in

MONBENTO - Деца Снек кутија MB Грам - Момчиња & Девојки - Идеален за Ручеци или Ужинки во Училиште/Park - BPA Free

DEN 453.60

Од стока
check Во продавницата

се грижи за себе, со висок квалитет на производи за кои поттикнуваат да се подготви вкусен домашен оброци,.усвојување на еко-одговорен пристап со обновливи производи кои ја ограничуваат употребата на контејнери за еднократна употреба,.се изразат себеси благодарение на многу бои и уникатни модели.

Вака можеби ќе ви се допадне..