• Свеж
Столче Крошна за Момчиња и Девојчиња, Смешни Жирафа Младата Шетач Опфаќа за Туш Подароци, повторното користење на Чување Шамија, на Доењето Маска, Шопинг Количка, В?
zoom_in

Столче Крошна за Момчиња и Девојчиња, Смешни Жирафа Младата Шетач Опфаќа за Туш Подароци, повторното користење

DEN 601.44

Од стока
check Во продавницата

Удобно еластичен материјал : Ова шетач седиште поклопецот е направен од високо-квалитет на здрава крпа материјал, кој е удобно, мека и еластична.Држи топло и го задржува вашето бебе удобно и топло во зима.Високо-квалитетни материјали се осигура дека таа има одлична воздухот пропустливост.Мулти-цел : На флексибилност на шетач седиште крошна поедноставува вашиот живот како мајка.Тоа може да се користи како бебе столче маска, доењето крпа, старечки шамија или шопинг количка корица.Тоа е погоден за повеќето шопинг коли, доилки и бебешките колички.Лесен за користење : Направен од високо еластична ткаенина, може да се стави на нашата шетач грижи се покријат во само неколку секунди и се 360 степени покриеност во јавноста.Тоа може да се заштити бебето од сонцето, ветерот и ветре, додека одржување на вашата приватност.Практичен подарок : Ова уникатно дизајниран бебе столче крошна е погодна за момчиња и девојчиња.Секоја мајка ќе го цениме и да го користите.Ова е најдобриот подарок за бебето да се искапеш или за мајката-да-биде.Задоволителна услуга : Нашата цел е да се олесни вашиот живот и да ви даде повеќе време за да уживате во вашите деца.Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор како е можно поскоро. ✨Материјал : Здрава крпа ✨Мултифункционален Изработени од мек и дише ткаенина, тоа е удобно, кога се покриени, и дишат без проблеми. 360 степени покриеност да се спротивстави на силна светлина.Топло, се одржи удобно и топло во зима.Моделот е исклучителна и практично, тоа е совршен подарок.Високо еластична ткаенина, лесно да се носат. ✨Место на употреба е многу погодна како бебе столче маска, доењето крпа, старечки шамија или шопинг количка корица.Тоа е погоден за повеќето шопинг коли, доилки и колички. ✨Пакет се Вклучени 1x Доењето Покрие ✨Големина на Располагање 26x27.6 инчи ✨Лесно да се чисти Тоа може да биде рака-изми и машина-измиени.Миењето е препорачливо, ве молиме не користете кајгана. ✨Внимание ве Молиме Доколку имате какви било прашања или предлози во врска со производите што се користење, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail што е можно поскоро, и ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга.

Вака можеби ќе ви се допадне..