• Свеж
Owlike Бебе Атмосфера Безбедност Ќебе Lovey Меки и Удобни Животинско Благотворно Крпа за Бебе Години Благотворно Играчка
zoom_in

Owlike Бебе Атмосфера Безбедност Ќебе Lovey Меки и Удобни Животинско Благотворно Крпа за Бебе Години Благотворно

DEN 619.20

Од стока
check Во продавницата

Кога бебето добива благотворно крпа , компанијата на смирување крпа ќе се направи бебето се чувствуваат удобно, и да помогне бебето да научат да удобност себе и да се заспие.Круг тока е изработен од ABS, која е тешка и не е лесно да се скрши, и тоа е исто така погодно за бебето да се сфати.Сите делови се исполнети со полнотата, рака-гмечи со еластичност, и се чувствуваат нежни на допир.Таа е исполнета со PP памук, што не е лесно да се деформира, и е удобно и еколошки.Бебињата може да им помогне да го најдат своето внатрешно чувство на сигурност и да стане независна постепено преку играчки, учење, градење и длабока приврзаност меѓу луѓето и работите.Благотворно крпа содржи teether, и поставените шема дизајн да може ефективно да се ослободат од непријатноста на бебето во текот на teething.Спецификација-Боја : зајакот, мајмун, глувче (опционално)-Материјал : кристал супер меки + пластични делови-Size : 22*22cm/8.7*8.7 in Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Including Package се Вклучени : 1 * смирување крпа.

Вака можеби ќе ви се допадне..