• Свеж
Обновливи Leakproof Ручек Кутија, Торба Розова Мачка Очила Здрав Изолирана Кутија со Прилагодливи Рака Двоен Слој Кулер Организаторот за Жени
zoom_in

Обновливи Leakproof Ручек Кутија, Торба Розова Мачка Очила Здрав Изолирана Кутија со Прилагодливи Рака Двоен Слој

DEN 575.76

Од стока
check Во продавницата

【Поголем Капацитет】големината на нашиот ручек торба 11 X 4.Можете да се подготват јадења и уживаат во здрава храна каде ќе оди — пешачење, патување, кампување, во салата за ручек на работа, излети, училиште, авантурите на плажа и риболов. Капацитет : 11 X 4.05 инчи (L*W*H).И тоа имаат рака слободни тока и се прилагодува на рака, можете да изберете страна на вашето училиште торба , на вашиот зглоб, дури и на вашето рамо.Користете тешки метали патентите, високо-квалитетна термоизолација алуминиумска фолија во внатрешноста која обезбедува топлина/студ зачувување.Ако тоа е валкано,тоа може да биде делумно изрибан. Материјал & издржливост : целиот оброк торба е направен од 100% полиестер влакна, што е силна и не е лесно да пропадне, и ги штити храна од тоа да биде уништен. 【Издржлив Материјал】водоотпорен кулер tote торба е направена со високо-квалитетни најлон и тоа го спречува rips и обезбедува максимална издржливост.

Вака можеби ќе ви се допадне..