• Свеж
Vestil LMS-EBNT-40-8 Не-Telescoping Shorty Лифт Бум, 8000 lb Капацитет, 24 Вилушка Џеб Центар, Сина, Целокупната Dxšxv (во.) 32 x 49.375 x 11.5, Продолжен Должина (во.) 49-3/8
zoom_in

Vestil LMS-EBNT-40-8 Не-Telescoping Shorty Лифт Бум, 8000 lb Капацитет, 24 Вилушка Џеб Центар, Сина, Целокупната

DEN 2167.92

Од стока
check Во продавницата

Уникатен дизајн претвора вилушка камиони во горните кревање на кранови.Вилушка џебови со безбедноста на рака прикачите & безбедна бум да вилушка камион.Robotically заварени изградба обезбедува прецизни и издржливост.Операции & капацитет налепница обезбеди инструкциите за корисникот и безбедност.Една Кука Капацитет на 31" (lbs. ) 8000, Една Кука Капацитет на 37" (lbs. ) 7275, Една Кука Капацитет на 43" (lbs. ) 6550, Една Кука Капацитет на 47-1/2" (lbs. ) 6000. Vestil е LMS-EBNT-40-8 Shorty Лифт Господар Бум должина е идеален за тесни места.Вклучува вграден во вилушка џебови и безбедноста контрола и ограничување.Целокупната Dxšxv (во.) 32 x 49.375 x 11.5, Продолжен Должина (во.) 49-3/8".

Вака можеби ќе ви се допадне..