• Свеж
Newmind 1000 Парчиња Блек Метал Текстил Облека Етикета Ознаки за Безбедност на Игли за Дом, Канцеларија Употреба, Игли за Шиење, Ткаенина, Занает Иглички
zoom_in

Newmind 1000 Парчиња Блек Метал Текстил Облека Етикета Ознаки за Безбедност на Игли за Дом, Канцеларија Употреба,

DEN 2028.00

Од стока
check Во продавницата

* Крајот на pin го задржува иглички заклучен и покривање на остри крајот да се заштити вашите прсти од несреќи. * 1000 Парчиња Мини Ознаки За Безбедност На Игли За Шиење Додатоци. * Совршена за облека ознаки за прицврстување. * Многу корисни додатоци за вашиот секојдневен живот. * Одлична за сите ваши уметнички занает проекти, шиење, изработка на накит и облека за прицврстување.Опис : - 1000 Парчиња Мини Ознаки за Безбедност на Игли за Шиење Додатоци - Одлично за сите ваши уметнички занает проекти, шиење, изработка на накит и облека за прицврстување - Совршени за облека ознаки за прицврстување - На крајот на pin го задржува иглички заклучен и покривање на остри крајот да се заштити вашите прсти од несреќи - Многу корисни додатоци за вашата дневна life Specification : - Материјал : Железо, Големина : Прибл. 4 x 19 мм / 0.16 x 0.75 inch Package Вклучува : 1000 Парчиња Безбедност на Иглички.

Вака можеби ќе ви се допадне..