• Свеж
mDesign Ткаени Hyacinth Farmhouse Кујна Складирање Организатор Кошница за Отпадоци со Рачки за Кујната Кабинети, Провизии, Бања, Перална, Плакари, Канцеларија - 4 Pack - Црна Измиј?
zoom_in

mDesign Ткаени Hyacinth Farmhouse Кујна Складирање Организатор Кошница за Отпадоци со Рачки за Кујната Кабинети,

DEN 2879.76

Од стока
check Во продавницата

ПРЕНОСНИ : Кантите функција лесно да се носат интегрирани рачки кои се вградени во тоа да се направи едноставен за транспорт на стока од провизии да полица да маса; Само го дофати и да одат; совршен за складирање и организирање на решение за модерна farmhouse кујни и pantries; Совршен за грицки, пијалоци, овошје, зеленчук, тестенини, супи, конзервирана стоки, шишиња, лименки, колачиња, житни полиња, макарони и сирење кутии, пошта, тегли, леб, печива и многу други кујната провизии предмети; Сет од 4. ФУНКЦИОНАЛНА Одлична за сува стоки и други кујнски елементи, како што се : крпи, свеќи, мали апарати и кујнски алатки; Класичен отвори ткаени дизајн нуди пространа и лесно складирање за секоја соба во вашиот дом; се Користи на повеќе кошеви рамо до рамо за поголеми простори или да ги користат поединечно; Пробајте ги овие во плакари, спални соби, бањи, перална соби, занает соби, mudrooms, канцеларии, playrooms, и гаражи.ПОВЕЌЕ ОПЦИИ за СКЛАДИРАЊЕ : совршено решение за организирање на мноштво на предмети за домаќинството - како што се видео игри, играчки, лосиони, бања сапуни, шампони, балсами, постелнина, крпи, перење потреби, занает прибор, училишни материјали, додадени фајлови : , и повеќе; можностите се бескрајни; Одлични за dorm соби, станови, апартмани, condos, кабини, RVs, и campers, исто така, Користењето на овој мулти-цел кошница каде што треба да додадете складирање и се организира.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од природни hyacinth во ткаени модел во текот на еден челична рамка; Огради стан на компактен складирање кога не е во употреба; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Мерка 10.5" x 10.5" x 10.5" висока.Се прилагодите фиоките и да ја задржите кујна essentials одделени со compartmentalized коцки.Spatulas, торба клипови, фурна mitts, гранки, лажици и ножеви остане наоѓа кога прибор и опрема се подредени.Елиминирање на нередот и задржи мали простори уредни и чисти со тави, кои доаѓаат во пластика, метал, или бамбус и натпревар речиси никакви естетски.Служат за ужина, мезе, или десерти со стил со декоративен послужавник послужавник.Овие он-тренд одбори дојде во стакло, бамбус, шкрилец, камен, акрилик, или во мулти-ниво опција, со еден лесен-носат справи.На разноврсна дизајн е одлична за сирење, чоколадо, месо, крекери, мини колачи, пијалаци, овошје, и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..