• Свеж
Samsung Галакси A20, 32GB LTE за Verizon, Црна и бела (Продолжува)
zoom_in

Samsung Галакси A20, 32GB LTE за Verizon, Црна и бела (Продолжува)

DEN 3479.76

Од стока
check Во продавницата

Камерата опис, Задниот дел.Оперативен систем, Android.Безжична комуникациска технологија, Мобилните.Пакет Димензии, 5.3 L x 17.5 H x 9.5 W (сантиметри).Samsung Галакси A20 32 GB паметен Телефон е опремен со голем 6.4" Бесконечност-V s AMOLED екранот но се уште е конструиран да биде елегантен и удобен.На 0.3" тенка тело има заоблени рабови и удобност зафат поддршка за да им помогне да останат безбедни во вашата рака.На огромна сума на екранот на недвижен имот е идеален за игри, видео, и кадрирање до некои зачудувачки ultrawide фотографии.На фотографиите може да се земе со двојна задните 13 MP широк и 5 MP ultrawide камери.На ultrawide камера може да фотографирате 123° слики за убедливо панорами.На предната страна, на 8 MP камера се грижи за вашиот selfie потреби.

Вака можеби ќе ви се допадне..