• Свеж
Kapotofu Перење Забавува со Рачка, Човечки Череп Расклопна Големи Памук Складирање Кошница за Облека
zoom_in

Kapotofu Перење Забавува со Рачка, Човечки Череп Расклопна Големи Памук Складирање Кошница за Облека

DEN 756.00

Од стока
check Во продавницата

МАТЕРИЈАЛ : Водоотпорен 300 D Оксфорд ткаенина и ПВЦ,На мека ткаенина изградба нема да финтата или кинење облека.ДИМЕНЗИЈА : 19.3"Lx11.8"Wx15.9"H(60 L),се Вклопува во повеќето плакарот простор или бања и паѓа за лесни за складирање.ПРЕНОСЛИВА ТОРБА : Со 4 Отстранлив Метал Стои,може да се земе од метал стои кога ќе сакате се да транспорт на вашите алишта.Со мека трајни рачка за лесно носење;.КОМПАКТЕН СКЛАДИРАЊЕ : Овој тенок профил перење забавува прави сортирање и организирање на перење едноставен и лесен; пространа дизајн нуди многу простор за валкани и soiled облека;.СТИЛСКИ ДИЗАЈН И ПРАКТИЧНИ : Преносни облека забавува за Колеџ домови, Campers, станови, Апартмани, Хотелот престој, Бебе градинки, Нови простории и Шопинг.Тоа ќе ги задоволи повеќето од вашите барања.Карактеристики 1.МАТЕРИЈАЛ : Водоотпорен 300 D Оксфорд ткаенина и ПВЦ, На мека ткаенина изградба нема да финтата или кинење облека. 2.ДИМЕНЗИЈА : 19.3"Lx11.8" Wx15.9"H(60 L), се Вклопува во повеќето плакарот простор или бања и паѓа за лесни за складирање. 3.ПРЕНОСЛИВА ТОРБА : Со 4 Отстранлив Метал Стои, може да се земе од метал стои кога ќе сакате се да транспорт на вашите алишта.Со мека трајни рачка за лесно носење; 4.КОМПАКТЕН СКЛАДИРАЊЕ : Овој тенок профил перење забавува прави сортирање и организирање на перење едноставен и лесен; пространа дизајн нуди многу простор за валкани и soiled облека; 5.МУЛТИ-ЦЕЛ : совршен дом од суштинско значење за перење и комунални соби, спални соби, бањи, плакари, спални, и повеќе; исто Така се идеални за складирање на кампување опрема, спортски стока, плажа предмети, екстра облека и ќебиња; Користете го ова во гаража да се одржи кошарка, фудбал топки, и друга спортска опрема, да ги задржи вашиот опрема содржани но cinch до торба и фрли на автомобилот кога е потребно.

Вака можеби ќе ви се допадне..