• Свеж
EuisdanAA M4x12mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Завртки Завртки T20 Вози 20pcs(Tornillos Torx де cabeza де botón де acero inoxidable 304 M4x12mm Pernos T20 Вози 20pcs
zoom_in

EuisdanAA M4x12mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Завртки Завртки T20 Вози 20pcs(Tornillos Torx

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

Име на производ : Копчето Главата Torx Завртки; Пакет Содржина : 20pcs Копчето x Главата Torx Завртка.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 34g; Torx Главата Тип : T20. Тема Големина : M4 x 12mm/0.16" x 0.47"(Кол*L); Конец Теренот : 0.7 мм(Tamaño де ла rosca : M4 x 12 mm / 0.16" x 0.47" (Кол * L); Пасо де rosca : 0,7 mm.Вкупна Големина : 14.5 мм х 8мм/0.6" x 0.31"(L*Главата.Кол)(Tamaño вкупно : 14.5 мм x 8 mm / 0.6" x 0.31" (L * Главата.Кол).Euisdan AA M4x12mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Завртки Завртки T20 Вози 20pcs Torx Машина Завртки.Посебни драјвери се бара за инсталација и отстранување offasteners.Овие сврзувачки елементи се направени од високо отпорни на корозија 304 од не ' рѓосувачки челик.Користи широко во почетниот andoffice апарат, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Опис на Spanish Tornillos Torx де cabeza де botón де acero inoxidable 304 M4x12mm Pernos T20 Вози 20pcs Nombre del producto : Tornillo Torx де cabeza де botón; Contenido del paquete : 20 piezas x tornillo Torx де cabeza де botón Color директорот : tono plateado; Материјал : acero inoxidable 304 Peso : 34 g; Tipo де cabeza Torx : T20 Tamaño де ла rosca : M4 x 12 mm / 0.16" x 0.47" (Кол * L); Пасо де rosca : 0,7 mm Tamaño вкупно : 14.5 мм x 8 mm / 0.6" x 0.31" (L * Главата.Кол).

Вака можеби ќе ви се допадне..