• Свеж
Компатибилен со Samsung Galaxy S21,Случајот со Спојувалка за Каиш Тешки Shockproof Заштита HardPlastic Браник+Силиконска Гума Хибрид Поддршка за Безжично Полнење на Телефонот Случа?
zoom_in

Компатибилен со Samsung Galaxy S21,Случајот со Спојувалка за Каиш Тешки Shockproof Заштита HardPlastic Браник+Силиконска

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

【Поддршка за Безжично Полнење】висок квалитет На покрие компатибилен со Samsung Galaxy S21is тенок и лесен, и обезбедува максимална заштита и дополнителна издржливост на телефонот, како и поддршка за безжично полнење, нема потреба да ги тргнеме случај кога го полните вашиот телефон, повеќе погодно. 【Ултра тенок одговара со вградена функционалност】компатибилен со Samsung Galaxy S21,случај нуди крајна заштита без најголемиот дел|ВГРАДЕН ЕКРАН ЗАШТИТНИК : Непредвидливи и отпорно на гребење & HD-го исчистите екранот стража за луциден retina дисплеј со бескомпромисната TOUCHID чувствителност|ПОКРЕНА BEVEL : Екстра Заштита од капки|UNPARALLED КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ : Ново дизајниран звук мембрани ќе го задржи вашиот телефон додека се обезбеди кристално јасна комуникација. 【Shockproof & Dropproof Заштита】случај компатибилен со Samsung Galaxy S21is направени на апсорпција на TPU и КОМПЈУТЕР материјал,со полно тело, заштита и воскресна гума работ shockproof дизајниран,Не се лизга бразди на двете страни од рамката за намалување на ризикот од вашиот паметен телефон на лизгање. 【Издржлив материјал】Тешко пластични внатрешниот и мека гума, силикони надворешниот изградба апсорбира шок и капка, плус покрена beveled работ држи вашиот екран на допир за безбедно. 【Појас-Клип Holster и Лесно да Пристапите】На 360 степени вртливата спојувалка за каиш на овој случај е rotatable, исто така, работи како потпирач обезбедува различни агли на гледање, додека гледањето филмови или видео повици.Силна еластичност за да се заштитат од шок и притисок.Удобно пристап до сите копче за функција копчиња, главата телефон џек и полнење порта. ☀☀Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : за Да се обезбеди функционалност, се следат сите чекори,правејќи се дека thumbprint е целосно применето и без воздушни меури во сегашноста.☀☀Клучни Карактеристики☀☀Shockproof,Dustproof☀☀Не Влијаат на Звукот Кога остварувате Повик☀☀Анти-нула☀☀Лесна Инсталација☀☀Прецизни Cut Outs☀☀Безжични ПолнењеКомпатибилен☀☀Shockproof : ☀☀Воена Drop Test Помина,работи добро, за да целосно да се заштити телефонот од оштетување на капка.☀☀Јасен Звук : ☀☀НЕ намалување на повик волумен.☀☀Анти-нула : ☀☀две-слој структура спречува од гребење во секојдневна употреба.☀☀Лесно печат и отстрани дизајнирање,поставување или расклопување, во рок од 15 секунди.☀☀Прецизниот Дизајн : ☀☀Точни cutouts за вашиот телефон, одговара на сите копчиња на телефонот.☀☀Мулти-сценарио Апликации : ☀☀Заштита на вашиот телефон кога сте маратон, велосипедизам, пешачење, кампување.☀☀Напомена : ☀☀На правилна инсталација ќе им помогне на случај зголеми заштита за вашиот телефон.☀☀Бидете сигурни дека случајот е sealtightly по инсталацијата.☀☀По продажбата на : нашиот мобилен телефон случај има една година гаранција.Ако ви треба нешто, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Вака можеби ќе ви се допадне..