• Свеж
Sowaka 10 Компјутери Кошула Brooch Игли за Жените Гроздобер Домот Различни Стил Brooch Копчиња прикривање на Безбедноста Игли за Девојки Облека, Фустан, Cardigan Јака Кеси Додат?
zoom_in

Sowaka 10 Компјутери Кошула Brooch Игли за Жените Гроздобер Домот Различни Стил Brooch Копчиња прикривање на Безбедноста

DEN 134.16

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Овие шик и симпатична глеѓ lapel иглички се направени од врвен квалитет метал, кој е издржлив и лесен.Предност : метал pin назад е тесна и тие не се лесно да падне; Секоја pin назад има дупка која е компатибилна со вратоврска капи pin.Примена : На брошеви игли, исто така може да се примени во облека, чанти, капи, партија, brooch букет или DIY занает проекти.Големина На : brooch иглички мерка прибл. 10 mm – 15 мм во дијаметар, мала големина, ве молиме проверете ја големината информации внимателно пред купување.Пакет : пакет доаѓа со 10 компјутери brooch иглички во различен стил, доволно количество за вашата различни потреба.Sowaka brooch pin е убав објект за жени кога е облечен во маица или фустан, за да се избегнат срам моменти, може да се работи ефикасно да се задржи вашата облека позиционирани, или може да се применува тоа како декорација за фустан или јакна.На brooch копчиња има затворач во грбот, обезбеди погодност за вас да се носат и полетување, тие се лесен и пренослив игли, може да се врши лесно да било место.Карактеристики : Материјал : метал Големина : 10 мм – 15 mm Боја : како слики Количина : 10 компјутери.

Вака можеби ќе ви се допадне..