• Свеж
WZRY Бања & Туш Земи Барови, Туш Справи со Силна Морон Рака Зафат Парапет Поддршка Барови Спалната соба Додатоци се Задржи Балансот го Зграби (Боја : 01, Земи Бар Големин
zoom_in

WZRY Бања & Туш Земи Барови, Туш Справи со Силна Морон Рака Зафат Парапет Поддршка Барови Спалната соба Додатоци

DEN 791.28

Од стока
check Во продавницата

Траен сила и квалитет. Употреба безбедност земи барови во комерцијални и станбени места, како во купатило, кујна, заедно скалила, базен, перална,тоалет, бања и туш безбедност земи Парапети за дополнителни падне превенција. Совршен за високи, стари лица, хендикепирани и години. На земи бар обезбедува дополнителна стабилност при влегување и излегување од када или туш за безбедно и удобно искуство.Одлично за бричење на нозете, операцијата за обновување и спречување на повреди. Ова можете да го користите здрав рачка за да се балансираат во туш, да се повлече.Опис : Можете едноставно да го постават справи со када или туш waland флип надолу јазичиња за да ја заклучите супер-зафат вшмукување првенства во место.Тоа е совршен за бања, туш, веднаш до тоалет, во близина на скалите, или покрај стол.Инсталира во само секунди со ставање на тоа на површината и туркање на безбедноста заклучување switch.Две Вшмукување костец обезбеди здрав поддршка.Костец да било мазна површина во секунди.Без дупчење и без одредување на потребни.Нема да го оштети ѕидови.Обезбедува помош и додаде безбедност.Може да биде лесно отстранети и се преместени.Repositions лесно било каде, било агол.Да се отстрани, едноставно флип до табовите.Спецификација : Материјал : ABSColor : Како слики shown Size : Прибл.29.4 x 9.6 x 8cm Package Вклучува : 1 * Морон се Справи.

Material:
Color:
As the pictures shown :
Size:
Approx.29.4 x 9.6 x 8cm :
Package Includes:
1 * Sucker Handle :

Вака можеби ќе ви се допадне..