• Свеж
Маникир Поставена Професионални Педикир Комплет за Нокти Clippers 16 во 1 Патување Чешлање Нерѓосувачки Челик Помине Тример Сет со Виткање Торба Нокти Ножици Нокти, Шми
zoom_in

Маникир Поставена Професионални Педикир Комплет за Нокти Clippers 16 во 1 Патување Чешлање Нерѓосувачки Челик Помине

DEN 397.20

Од стока
check Во продавницата

Лесен и пренослив.Станот се справи со притисокот обезбедува на точка притисок, без губење на контрола, што го прави полесно да се користи од страна на Професионални.Сите алатки се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик со повисока сила и цврстина за да се заштити вашето здравје.Тоа е остар, трајни, не се лизга, анти-штета и никогаш не рѓа.Дури и дебели ноктите лесно може да се отсечени директно.Доаѓа со преносни и стилски СТП кожа случај, нашата педикир маникир поставена е лесно да се отвори со притискање на едно копче; дизајниран со не се лизга се справи со, тоа не е лесно да ја извадите надвор.Лесен и пренослив големина, така што можете да го носите со вас во вашата торба во секојдневниот живот или пак со вас кога одите на патување.Дршката е ергономски дизајниран, не се лизга и лесно да се сфати.Разни помошни алатки може да ги исполни вашите различни средување на ноктите.Совршен подарок за нокти шминка љубовници.Доаѓа со 16 парчиња на алатки за да се задоволат вашите различни потреби. 8 бои се достапни за вас. 1. Лесен и пренослив.Станот се справи со притисокот обезбедува на точка притисок, без губење на контрола, што го прави полесно да се користи од страна на Професионални и Почетниците.2. Додатоци се изработени од нерѓосувачки челик материјали, кој има одличен анти- ' рѓа функција, трајни и остри.Лесно да се чисти.По чистење, ве молиме да ги исклучите вода пред чување.3. Случајот торба е направен од високо-одделение СТП кожа.На изработка е многу исклучителна, како исклучителна работа на уметноста.Таа е погодна за семејни употреба и патување.4. Дршката е ергономски дизајниран, не се лизга и лесно да се сфати.Разни помошни алатки може да ги исполни вашите различни средување на ноктите и шминка потреби.5. Совршен подарок за нокти шминка љубовници.Доаѓа со 16 парчиња на алатки за да се задоволат вашите различни потреби. 8 бои на располагање за да го изберете.Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.Опис : Материјал : не ' рѓосувачки челик, pu Size : Како на сликата shown Color/Стил : Како на сликата shown Include : 1 сет на Ноктите Clipper Ножици.

Вака можеби ќе ви се допадне..