• Свеж
Rinling Макбаскет Маска, Airsoft Маска Полно Лице за Заштита на Опрема со заштитни Очила Отпорност за Лов КС Airsoft Игра Макбаскет и Други Активности на Отворено
zoom_in

Rinling Макбаскет Маска, Airsoft Маска Полно Лице за Заштита на Опрема со заштитни Очила Отпорност за Лов КС Airsoft

DEN 525.60

Од стока
check Во продавницата

Белешки : PC леќи можат да го издржат 310 FPS во рок од 5 метри на bbs снимање, ако го користите airsoft повисока од овој стандард, мора да се користат заштитни очила во airsoft игри со цел да се гарантира безбедноста на вашите очи.Големина на & Тежина : големината на Маска е 9.25" * 10.24" .За 0.66 lb.Големината и тежината на производот се мерени рачно, и може да има некои отстапувања.Побезбедно материјал : Користете поликарбонат материјал и ABS пластика отпорност на композитни нуди целосна лицето и главата заштита.Безбедност и стабилност на структурата : Постојат стакло сенчење, устата заштита, вредноста појас удобно, сунѓерот душеци (очите и ушите) сигурен баферот за удобност носи.Широка примена : Идеален за Макбаскет, Airsoft, Тактички игра, во Живо КС игра, Опстанок играта или да се ББ конкуренција, Cosplay, Отворено Партија, ноќта на Вештерките, Филмот, реквизитите, Костимот партии итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..