• Свеж
Nickelodeon Бебе Ајкула Долга Риза Ракав и Jogger Панталона во Собата, Појавување и Удобен Активни Носат за Деца
zoom_in

Nickelodeon Бебе Ајкула Долга Риза Ракав и Jogger Панталона во Собата, Појавување и Удобен Активни Носат за Деца

DEN 527.76

Од стока
check Во продавницата

Машина За Миење.СУПЕР SAVER ПАКЕТ : Совршен за Бебе Ајкула фанови и буџет пријателски премногу!Оваа поврзана сет вклучува Долги Ракави Кошула со сензационално Бебе Ајкула Семејство со печати во предниот и супер мек и удобен jogger панталони со Бебе Ајкула испечатете го заврши овој прифатлива и издржливи активни носат сет!.ПРИЈАТНА СООДВЕТЕН СЕТ : Овој деца и деца е pullover Долг Ракав Кошула и бутване панталони работи за да се заштити телото од ладно време, дожд или windy дена.Нејзините дише материјал, направен од 72% Полиестер и 28% Rayon го задржува топлината и ја повлекува влага оддалеченост од телото, за подобра циркулацијата на воздух да се задржи пот и влажна во заливот.Совршени се за на училиште, playdates, тренинг, спорт или само chillin' дома.МЕКА БРАНЕА ВНАТРЕШНИ работи ЗА МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ И СТИЛ : Занесе на вашето дете во мека и кадифен текстура на овој појавување jogger сет со симпатична бебе Ајкула дизајн.Својот ракав се направени со мазна материјали кои нежно се прошири и да не ја напушти манжетната се одбележува по рацете, нозете и половината.Лесно да се носат, плус, право дебелина да ги заштити и чува вашето дете топло.Да се ПРОШИРИ И ПРИЛАГОДЛИВИ ПАНТАЛОНИ : Нашата Nickelodeon jogger панталони се толку удобно.Со широк еластична корселе кои можат да се приспособат на различни половината големини и обезбедува сит се вклопуваат, особено за физички активности и вежби.Нема да ја напушти црвено знаци и глајд модели без проблеми кога се носи.Бутване панталони, исто така може да се прилагоди, само навивам ракави и навивам надвор како вашето дете расте!.ДЕТЕ БЕЗБЕДНО НЕ ТОКСИЧНИ МАТЕРИИ И ПЕЧАТЕЊЕ : Направен со не боја брзо и дете безбедно бои и пигменти, нашите Nickelodeon pullover и jogger панталони за децата имаат различни бои, кои сигурно ќе се издвоите.Одличен квалитет и висока густина отпечатоци се користи за да се обезбеди дека нема да се делат, пукнатина или исчезнат лесно.Со симпатична и живописни печатење кој вашето дете е омилен Бебе Ајкула ликови.ДЕЦА ПРАВИЛО НИК!Nickelodeon работи напорно во чување на деца среќни, стилски, удобен и сигурен.Нашата облека се во согласност со користење на возраст совршен големината, nontoxic бои и отпечатоци, како и издржливи и супер мека ткаенина, така што децата можат да ги носи со леснотија и вие, мајки и татковци, ќе има мир на умот знаејќи дека сте го направиле вистинскиот избор!Она што се Вклучени?x1 Pullover, Grayx1 Бутване Панталони, Pink GARMENT НЕГА : Машина за миење на ладно поставување со слични бои.Се сврти кон надвор.Не пегла на печатење.ТОЧНО ДА SIZEEasily се избере совршена поставите за да одговара на вашето дете за неговата големина.Одличен подарок за секоја прилика, само изберете возраст за да одговара со големина.Широк спектар на големини за да изберете од, достапни во 12 M, 18 МИЛИОНИ, 2 T, 3 T, 4 T, 5, 6 6 X.

Вака можеби ќе ви се допадне..