• Свеж
JUSTJUNMIN Бања Пешкир Рек Нерѓосувачки Челик Крпа Држачот за Ѕид за правилно Поставена Крпа Закачалка Мода Складирање Полица Кука Додатоци Крпа Полици за Бања (Боја : 01
zoom_in

JUSTJUNMIN Бања Пешкир Рек Нерѓосувачки Челик Крпа Држачот за Ѕид за правилно Поставена Крпа Закачалка Мода Складирање

DEN 2337.60

Од стока
check Во продавницата

Држи вашиот крпи суви и чисти, совршен за чување на вашиот крпи, бања крпи и облека организирани во бањата или кујната.Овој простор за заштеда на крпа решетката е апсолутно мора да се има за која било мала бања, бидејќи тоа не заземаат простор, тоа ви дава повеќе!.Трајни и високо-квалитетни, лесно да се задржи чиста и употреба.Тоа може да биде инсталиран во бања, тоалет и на други места.Складирање полици може да ви помогне во продавница за алишта и крпи.Многу погодна за бања сапун или производи.Држи вашиот крпи суви и чисти, совршен за чување на вашиот крпи, бања крпи и облека организирани во бањата или кујната.Овој простор за заштеда на крпа решетката е апсолутно мора да се има за која било мала бања, бидејќи тоа не заземаат простор, тоа ви дава повеќе!Спецификација : Материјал : 201 нерѓосувачки steel Length : 40 cm Style : еден слој или двоен слој.

Material:
201 stainless steel
Length:
40 cm
Style:
single layer or double layer

Вака можеби ќе ви се допадне..