• Свеж
JINYI Брада Тример Сечилото Рефил, Хлапак Сечилото Рефил Професионални Корисни за Домашни Патување за OneBlade и Професионални Коса Салон (2 парчиња)
zoom_in

JINYI Брада Тример Сечилото Рефил, Хлапак Сечилото Рефил Професионални Корисни за Домашни Патување за OneBlade

DEN 887.76

Од стока
check Во продавницата

✔️Користење на високо‑квалитетни нерѓосувачки челик материјали, добра отпорност на абење, не е лесно да ги кородираат, се безбедни за употреба. ✔️Само One Blade замена ножеви имаат заоблени совети за заштита на вашата кожа и да се обезбеди бричат, што не е премногу тесна, што ќе ви овозможи да совршен вашиот изглед, само начинот на кој ви се допаѓа. ✔️Мала тежина и во мали димензии, лесно за чување и носат.Погоден за домашна употреба и професионални коса салон. ✔️2 ножеви ќе трае до 8 месеци.За најдобар бричење искуство, ние препорачуваме замена на сечилото на секои 4 месеци. ✔️Совршено се вклопуваат за One Blade QP2520 / QP2530 / QP2620 / QP2630 / QP6510 / QP6520, лесно да се инсталира.Спецификација : Тип : Хлапак замена head Item број на модел : QP220 Color : Green Gender : Male Material : Нерѓосувачки steel Head тип : Оска pearl Function : Жилет да го замени blank Compatible со Philips Norelco One Blade електрични хлапак пакетот вклучува : 2x Замена Ножеви САМО (Жилет ,Полначот не е вклучена) Топло забелешка : 1️⃣ Еден жилет главата ќе ви трае до 4 месеци врз основа на просекот од 2 полна shaves по week2️⃣Влажни и Суви : жилет главата е отпорен на вода, така што е лесно да се чисти : само исплакнете под допрете.Можете да ја избричат суви или влажни со пена, дури и во туш.

Вака можеби ќе ви се допадне..