• Свеж
2-во-1 Шопинг Количка Корица, Бебе Шопинг Количка навлака Висок Стол Покритие за Бебе со Пати Намирници Количка Корица за Бебе Дете (Жолт)
zoom_in

2-во-1 Шопинг Количка Корица, Бебе Шопинг Количка навлака Висок Стол Покритие за Бебе со Пати Намирници Количка

DEN 357.60

Од стока
check Во продавницата

ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Шопинг количка корица користи како шопинг количка за заштита на перница, висока бебе јадење стол перница.Заштити бебето од студ, влажна средина.ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА : Количка корица за бебиња можат ефикасно посебен бебе од валкани шопинг количка, нема да ја допре валкани шопинг количка.Со безбедносен појас, повеќе лесно да се осигура бебето безбедност.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Шопинг кошничка опфаќа за бебе девојка може да се машина перат, свитлива и преносни, погодно да се носат во торба, може да се користи за долго време со доверба.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Отворете го бебето шопинг количка корица, еластична еден круг директно на количката седиште, две дупки на нечистотија-доказ седиште во согласност со седиште нога место.ИСКЛУЧИТЕЛЕН ИЗГЛЕД : Бебешка количка и седиште опфаќа употреба прекрасна цртан филм шема, бебето ќе биде лесно да се привлече.Обезбедување на здрава и чиста животна за бебето.Шопинг количка секогаш била најголемата бактерии област.Сепак, оваа анти валкани количка корица е виткање и преносни.Обезбедување на здрава и чиста животна за бебето.Со безбедносен појас, мама може да ги убеди да се користи за детето.Карактеристики : 1. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Направен од висок квалитет на мека polyster површина, количка корица за бебиња е дише и е пријателски за бебе допира. 2. КОЛИЧКАТА ОПФАЌА ЗА БЕБЕ ДЕВОЈКА - Ефикасно посебен бебе од валкани шопинг количка, нема да ја допре валкани шопинг количка, многу безбедно, уредно да го користите.Со безбедносен појас, повеќе лесно да се осигура бебето безбедност. 3. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА -Само со отворен шопинг количка корица, еластична еден круг директно на количката седиште, две дупки на нечистотија-доказ седиште во согласност со седиште нога место.На seatbelt обезбедува добра поддршка за бебето и го прави бебе шопинг количка корица подобро и повеќе удобен од сите други шопинг кошничка опфаќа во пазарот. 4. ЛЕСНО се МИЈАТ - Количка корица за бебиња е Машина перат, свитлива и преносни, погодно да се носат во торба 5. ПАКЕТ - Секој пакет вклучува 1 пакет на универзална шопинг кошничка опфаќа за бебе и деца.Нашите шопинг количка корица вклопува повеќето шопинг коли.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестер Боја : Сина, Розова, Жолта(изборен) Должина : околу.65cm/25.6 во Тежина : Околу.56g/2oz Пакет листа : 1 * Бебе Количка Корица Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Вака можеби ќе ви се допадне..