• Свеж
iFCOW USB Кабелска Тастатура Глувчето Set Computer PC Една Рака Игри Тастатура + Глувчето
zoom_in

iFCOW USB Кабелска Тастатура Глувчето Set Computer PC Една Рака Игри Тастатура + Глувчето

DEN 1677.60

Од стока
check Во продавницата

10 макро drived светлосни ефекти.Една рака игри тастатура поддржува 39 копчиња судир-без операција.Ергономски дланка остатокот дизајн, повеќе сакаат да ги користат.Шарени светлото го подобрува играчкото искуство.Чувствителни на копчињата со повеќе од 5 милиони пати кликнување долг животен век.Погодна за игра ентузијасти, канцеларија толпата, долго време компјутер работници.Компатибилен со Windows 10, 7, Vista, XP, Mac OS, i OS или подоцна.Карактеристики : 10 макро drived светлосни ефекти. 2. Една рака игри тастатура поддржува 39 копчиња судир-без операција. 3. Ергономски дланка остатокот дизајн, повеќе сакаат да ги користат. 4. Шарени светлото го подобрува играчкото искуство. 5. Чувствителни на копчињата со повеќе од 5 милиони пати кликнување долг животен век. 6. Погодна за игра ентузијасти, канцеларија толпата, долго време компјутер работници. 7. Компатибилен со Windows 10, 7, Vista, XP, Mac OS, i OS или подоцна.Спецификација : USB Кабелска Глувчето Броеви на Копчето : 6 Оптичка Резолуција : 800-1200-1600-3200 DPI Кабел Должина : 4m/4.6 ft USB Кабелска Тастатура Број на Копчиња : 39 Повикување Век : ≥ 50 милиони пати Работен Напон : 5 V Работат на струјата : ≤ 200m A Материјал : Пластични Производ Големина : 185x235mm Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден!Пакетот Вклучува : 1 x Една рака Игри Тастатура 1 x Глувчето.

USB Wired Mouse :
Numbers of Button:
6
Optical Resolution:
800-1200-1600-3200 DPI
Cable Length:
4m/4.6ft
USB Wired Keyboard :
Number of Keys:
39
Key Life:
≥ 50 million times
Working Voltage:
5V
Working Current:
≤ 200mA
Material:
Plastic
Product Size:
185x235mm
Note:
Please allow 1-3cm (0.4-18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :
Thank you for your understanding, nice day! :
  :
Package Includes:
1 x One-hand Gaming Keyboard 1 x Mouse

Вака можеби ќе ви се допадне..