• Свеж
Детска Бања Маскирани Крпа Цртан филм Плажа Крпа Мека Корални Towl за Деца Деца (Зелена Жаба)
zoom_in

Детска Бања Маскирани Крпа Цртан филм Плажа Крпа Мека Корални Towl за Деца Деца (Зелена Жаба)

DEN 1509.60

Од стока
check Во продавницата

Направени од високо-квалитетен материјал, тоа е кожата-пријателски, меки и удобни, високо вода-абсорбента.Оваа крпа е доволно голем, за да се заштити вашето дете од ладно и се сува брзо.Тоа е совршен бања пешкир дома и да пливаат заврши на плажа.маскирани бања пешкир за деца бања пешкир маскирани крпа деца bathrobe деца маскирани бања пешкир.деца крпи деца маскирани плажа крпа.Боја : Зелена Опис 1pc Цртан филм Маскирани Бања Пешкир Корални Руно Брз Сува Тока Наметка Крпа за Деца Детска Карактеристики - Боја : Како што е прикажано како слика 1./ - Материјал : Корални Руно./ - Size : За 140x70x0.2cm.Пакет Вклучувајќи 1 x маскирани бања пешкир.

Вака можеби ќе ви се допадне..