• Свеж
Прекривки Покрие Полна Големина 3 Парчиња Жолта Животинско Портокалова Мачка, Постелнина Поставува Полна Големина Тинејџер, Микрофибер Мека Утешителот Ватенка По
zoom_in

Прекривки Покрие Полна Големина 3 Парчиња Жолта Животинско Портокалова Мачка, Постелнина Поставува Полна Големина

DEN 2284.80

Од стока
check Во продавницата

[ ПРЕКРИВКИ ПОКРИЕ ПОСТАВИТЕ ГОЛЕМИНАТА ] - Целосна Големина (1 Прекривки Покрие 79"x90" и 2 Pillowcase 20" X 26") Оваа постелнина колекција е отпечатен од страна на реактивна боење, ќе åke дополнителни спиење забава и cloud-како се чувствуваат. [ ПРЕКРИВКИ ги ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛНИТЕ ] - Овој прекривки покрие големината на собата е направен од 100% микрофибер да се обезбеди исклучителни мекост, апсорпција на вода, и breathability.Лесен и кожа-пријателски, дури и да спие гол, може да се чувствувате топло и удобно. [ ПАТЕНТ & АГОЛ ВРСКИ ДИЗАЈН ] - Скриен патент дизајн со трајни квалитет на патент прави ватенка покрие изгледа посовршен.Агол врски на аглите на прекривки покрие обезбеди утешителот во право место, што може подобро да се задржи вашата прекривки, ватенка, или долу утешителот од лизгаат наоколу. [ ЛЕСНО CARE & ЧИСТЕЊЕ ] - Микрофибер прекривки опфаќа се машина перат за лесно се грижи.Тоа е исчезнат и се намалува отпорни.Едноставно машина мие со ладна вода, собори сува низок, не кајгана.За перење пред првата употреба не се препорачува. [ ПРАКТИЧНА & СОВРШЕН ПОДАРОК ] - Овој прекривки ги покрие во собата, не само што не е совршен за вашата спална соба, guestroom, дневна соба, кампување, RV, троседот покрие но.Тоа е голем роденден, Божик, Нова Година, Денот на Вљубените, празник подароци.Многу погодна за подароци за момчиња, девојки, партнери, девојки и возрасни.ZZXHG се фокусира на давање ви поудобно и помек постелнина искуство. ● Детали за производот : Стил : 3 D испечатени Прекривки покрие Применливи сезона : Сите сезони Ткаенини : Направен од високо-квалитет микрофибер материјал, удобно, трајни, и дише, После миење, бојата не исчезнат. ● Пакетот Вклучува : 1x Прекривки капак (Без Утешителот) 2x Перница шамс.Близнаци : 1 Прекривки покрие 68"x86" + 2 Pillowcase 20" X 26" Целост : 1 Прекривки покрие 79"x90" + 2 Pillowcase 20" X 26" Кралицата : 1 Прекривки покријат 90"x90" + 2 Pillowcase 20" X 26" Крал : 1 Прекривки покрие 104"x90" + 2 Pillowcase 20" X 36" California King : 1 Прекривки покрие 104"x98" + 2 Pillowcase 20" X 36" ● Исклучителен дизајн : Скриени метал патент затворање дизајн, лесно да се стави на вашата прекривки во и надвор Четири врски во секој агол на прекривки покрие задржи прекривки во место Pillowcases се скриени метал патент затворање, лесно се стави на перница во и надвор ● Лесно Нега : Машина за миење во нежни.Прашина, не се намали, и навремено-отпорни.Собори сува на ниска температура Без намалување ● Повеќе намени : Најдобро за спалната соба, гостинската соба, детската соба, RV, одмор дома, кревет во кеса прилог.Тоа ќе биде одличен подарок за момчиња, девојки, тинејџерите, семејство и пријатели. ● Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе бидеме среќни да помогнеме.

Вака можеби ќе ви се допадне..