• Свеж
Coolrunner Патка Повици Патка Повици за Лов на Патка Мамки Свирче, Mallard Патка Повик, Гласен Звук Патка Лов Повик
zoom_in

Coolrunner Патка Повици Патка Повици за Лов на Патка Мамки Свирче, Mallard Патка Повик, Гласен Звук Патка Лов Повик

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Материјал : патка повик се направени од високо квалитетни пластични материјали, мал и лесен, силен звук, Многу Ефикасни за сите Предатори, погоден за Аматерски & Високи Ловци.Гласен Звук : Лесен удар, звук токму како патка повик не, совршен Патка Повик за Привлече Диви Патки, Mallards, Дрејк, Waterfowl, и Толку.Лесно да се Носат : патка е мал и лесен.Тоа може да биде ставен во џеб или торба.Во исто време, постои нишка на свирче, кое е погодно за виси околу вратот.Најдобар Подарок : Како некој кој сака лов, оваа патка повик е голем дар, во исто време, може да се даде на својот татко и дедо како Денот на Таткото подарок. 100% Задоволни : Ако имате било какви прашања во врска ПАТКА ПОВИК, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги реши за вас во рок од 24 часа.Опис : Материјал : Пластични Големина : 11cm*3cm ФУНКЦИЈА Гласен Звук,Многу Ефикасни за сите Предатори Одлична за Аматерски & Високи Ловци Совршен Патка Повик за Привлече Диви Патки, Mallards, Дрејк, Waterfowl, и Повеќе Лесно да се носат, мал и лесен, силен звук.

Вака можеби ќе ви се допадне..