• Свеж
Спакувани Галакси S10 Јасно Назад Случај - Транспарентен Капак со Спојувалка за Каиш Holster (Samsung S10)
zoom_in

Спакувани Галакси S10 Јасно Назад Случај - Транспарентен Капак со Спојувалка за Каиш Holster (Samsung S10)

DEN 307.20

Од стока
check Во продавницата

Шок апсорбирање на заштитни јасно назад случај открива и го подобрува телефони оригиналната боја и дизајн.Собата е збогатена со поликарбонат надворешниот рамка и шок абсорбента tpu браник.Спојувалка за каиш holster со вграден-во потпирачот обезбедува совршен медиуми потпирач за слободни раце гледање.Лесен и безбеден брз резето за ослободување на за лесен пристап до вашиот телефон додека сте во движење.Спакуван е горда да биде holster случај производителот доверени од страна на министерството за Одбрана, НАСА, НИ Маринци, Војска и Морнарица, НИ Војска Корпус на Инженери и стотици државната и локалната Полиција и Оган одделенија.Се инвестира во најдобрите и доверба со доверба.Галакси S10 Премиум Случај сериозен пад заштита спакувани во елегантни премиум дизајн.Транспарентна случај обезбедува висок квалитет на сигурна заштита и е дизајниран со засилен рамка и поставата - во можност да го издржат и влијание и триење.Secure-одговара Спојувалка за Каиш комплет вклучува безбеден-одговара придружник holster.На спојувалка за каиш карактеристики солидна-core поликарбонат рамка и не се лизга rubberized зафат заврши.Внатре меки микрофибер поставата додадете заштита за увоз соочува екран.Безбедна-одговара горниот дел за дизајн го прави монтажа / dismounting бриз.Други големи можности вклучуваат ротирачки (вертикална или хоризонтална) дизајн, целосна порта и копчето cutouts за лесен пристап до сите функции и контроли и вграден во потпирачот за практично hands-free гледање решение.Клучни Карактеристики Влијание-отпорни TPU внатрешна рамка со зафат текстура + PC браник guard Одговорно лесно-притиснете на копчињата го задржуваат оригиналниот кликнете на копчето & чувствуваат Прецизни порта cutouts за лесен пристап до сите функции, пристаништа и контроли за Заштита на S10 можете да им верувате.Секој купување доаѓа со 1-година ограничена гаранција и доживотна поддршка на корисниците на.Искуство на Спакувани разликата денес.

Вака можеби ќе ви се допадне..