• Свеж
Голем Перење Кошница,Подводни Смешно Делфини Виси Перење Забавува Торба Виткање Zippered Перење Кошница
zoom_in

Голем Перење Кошница,Подводни Смешно Делфини Виси Перење Забавува Торба Виткање Zippered Перење Кошница

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

Високо-Квалитетни Материјали Виси Перење Торба Е Направен Од Најдобрите Оксфорд Ткаенина, Трајни И Лесни Да Се Перат.Голем Капацитет 20x29.5inch.Доволно За Вчитување на Сите Облеки На Целото Семејство, И Тоа¡s, исто Така, Погодни За Складирање на Било каков Вид На Облека, Слободен Крпи, Шалови, Капи, Bedclothes И Други Дребулии¡Тоа¡s Корисни Во Насекаде, па Дури И Како Бебе Перење Попречува.Тоа Е Високо Препорачуваме За Семејства И Колеџ Домови Кои Треба Да се Спаси Повеќе Простор.Широк Отвор И Дното Патент Дизајн Широк Отворање Дизајн За Полесно Да Се Вчита На Облеката, Особено За Дебела Облека И Bedclothes.Задната Страна Патент На Дното На Виси Перење Кошница Е Побрзо И Полесно Да Го Испразните Валкана Облека Или Нешто Друго Треба Да Се Исчистат На Вашата Машина За Перење.Лесен За Употреба Перење Јадење Е Многу Лесно Да Се Инсталира.Постојат 2 Нерѓосувачки Челик Куки За Да Го Инсталирате На Врата Или Плакар, И 2 Вшмукување Куки Да Се Држиме До Плочки Во Бањата, Спалната Соба Или Секаде Каде Што Сакате (Тие Работи На Unpainted Мазни Ѕидови).Нерѓосувачки Челик Куките Се Прилагодливи, Може да се Вклопат Вратата Дебелина Спектар На 1.57 во -1.97 инч.Можете Да Ги Заврши Само Во Секунди.Уникатен Дизајн Вратата Виси Перење Забавува Со Тренди Боја И Стилски Модел Додадете Визуелен Интерес За Некоја Досадна Во Соба, Добра Декорација За Било Погодни Места Како Што Се Плакарот, Бања, Спална Соба, Детска Соба, Колеџ Студентите Соба И Помошни Простории.Карактеристика : Корисен Модел Има Голем Перење Кошница За Чување На Играчки, И Има Голем Отвор За Складирање На Облека Во Домот.Укината Е Рамна, Тоа Може Да Бидат Удобно Сместени И Пакувани Во Текот На Патувањето.Мултифункционален Торба За Перење Може Да Се Сместат Дневни Потреби, Како Што Се Чаршаф, Ќебе, Крпа, Ватенка, Итн.Со Нерѓосувачки Челик Кука И Traceless Кука, Може Да Се Закачи На Ѕид Или Зад Врата.Што Виси Перење Торба Е Направен Од Најдобрите Оксфорд Ткаенина, Трајни И Лесни Да Се Чистат.На Патент За Дизајнот На Грбот На Дното Прави Полесно И Побрзо Да Ги Отстраните Вашата Облека.Две Различни Кука Видови.Се Применуваат За Плакари, Бањи, Спални Соби Или Каде Што Сакате Плакарот.Додаток Construction Two Нерѓосувачки Челик Куки Може Да Се Инсталира На Врати, Или Плакари, И Двете Не Означување Лепило Куки Може Да Се Вметнат На Керамички Плочки Во Бањата, Спалната Соба Или На Било Кое Место Или Сакате Мазна Ѕид (За Цврстина, Ве Молиме Да Се Држи За Кука На Ѕидот И Висат Тоа За 24 Часа Пред Виси), Па Како Да Се Направи Целосна Употреба На Соба Простор.Применливи Scenarios Perfect За Бања, Соба, Спална Соба И Во Семејството.Тоа Е исто Така Одличен за Складирање Менаџер За Патување.Одлично За денот на Благодарноста, birthday (Роденден), Мајки,Татковци Ден,ноќта на Вештерките,Божиќ,Сите ги Измамат Ден,Св. Валентин,Велигден и Др Одмор Подарок.Перење Instructions It Може Да Се Мијат Со Рака Или Со Машина.

Вака можеби ќе ви се допадне..