• Свеж
F Fityle 500pcs Multicolor Метал Безбедност Иглички Кратуна Форма Coilless за Облека Ознака
zoom_in

F Fityle 500pcs Multicolor Метал Безбедност Иглички Кратуна Форма Coilless за Облека Ознака

DEN 1836.00

Од стока
check Во продавницата

* 500pcs избрани боја метал кратуна форма за безбедност на иглички. * Gourd форма за безбедност на пиновите, исто така, ќе кна се украсени за вашиот DIY и занает проекти. * Кратуна иглички имаат добра форма и изгледаат толку убаво. * совршена за означување, лоцирање и означување, Облека Hangtag Игли, шиење занаети додатоци.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - 500pcs избрани боја метал кратуна форма за безбедност на иглички. - Кратуна иглички имаат добра форма и изгледаат толку убаво. - совршени за означување, лоцирање и означување, Облека Hangtag Игли, шиење занаети додатоци. - Gourd форма за безбедност на пиновите, исто така, ќе кна се украсени за вашиот DIY и занает проекти.Спецификација : - Материјал : Алуминиумски, силна и durabl - Безбедност Иглички Големина : Прибл. 22 х 10 мм / 0.86 x 0.39 inch Package Вклучува : 500 Парчиња Кратуна Безбедност Pins Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Вака можеби ќе ви се допадне..