• Свеж
KIHUWEY iPhone XR Паричникот Случај Премиум Кожа Патент Пари Џеб со Кредитна Картичка во Држачот и врвка за околу Рака,Потпирачот и Заштитни Lanyard Чанта Маска за iPhone XR 6.1 Инч?
zoom_in

KIHUWEY iPhone XR Паричникот Случај Премиум Кожа Патент Пари Џеб со Кредитна Картичка во Држачот и врвка за околу

DEN 599.76

Од стока
check Во продавницата

[КОМПАТИБИЛНОСТ] : Само Компатибилни со i Phone Xr 6.1 Инчен Дисплеј(Објавен во 2018). [ПРЕМИУМ КОЖА] : Висок Квалитет на СТП Кожа (вклучуваат Страна) се Чувствува Помек и се Гледа Поудобно. [ГОЛЕМ ПРОСТОР ПАРИЧНИКОТ] : ГОЛЕМ ПРОСТОР Патент Пари Џеб и 3 Картичка Слотови Безбедно се Одржи повеќе од 10 картички(IDs, Дебитни Картички, Кредитни Картички, возачка Дозвола и сл.),Некои Пари и Пари. [ПОГОДЕН ПОТПИРАЧ] : Потпирачот Функции е Лесен за Читање, Гледање Видеа, сурфање на Веб, и Лице-волице Разговор со Пријателите. [FULL-FRAME ЗАШТИТА] : Силни Магнетни Затворање Одржите вашиот i Phone Безбеден.Врвка за околу Рака ги Исполнува Секојдневните Потреби,исто Така, Заштита на вашиот i Phone XR од Намалувањето, Шокантно.KIHUWEY i Phone XR Кожа Патент Паричникот Случај со Кредитна Картичка во Држачот и Зглобовите Strap Features : 1.КОМПАТИБИЛНОСТ : Само Компатибилни со i Phone Xr 6.1 Инчен Дисплеј(Објавен во 2018). 2.ПРЕМИЈА од КОЖА : Висок Квалитет на СТП Кожа (вклучуваат Страна) се Чувствува Помек и се Гледа Поудобно. 3.ГОЛЕМ ПРОСТОР за ПАРИЧНИК : ГОЛЕМ ПРОСТОР Патент Пари Џеб и 3 Картичка Слотови Безбедно се Одржи повеќе од 10 картички(IDs, Дебитни Картички, Кредитни Картички, возачка Дозвола и сл.),Некои Пари и Пари. 4.ПОГОДЕН ПОТПИРАЧ : Потпирачот Функции е Лесен за Читање, Гледање Видеа, сурфање на Веб, и Лице-волице Разговор со Пријателите. 5.ЦЕЛОСНА РАМКА за ЗАШТИТА : Силни Магнетни Затворање Одржите вашиот i Phone Безбеден.Врвка за околу Рака ги Исполнува Секојдневните Потреби,исто Така, Заштита на вашиот i Phone XR од Намалувањето, Шокантно.Компатибилност : i Phone XR (6.1 Инчен Дисплеј) Боја : Нане Зелена Пакет Вклучува : 1 x i Phone XR Паричникот Случај.

Вака можеби ќе ви се допадне..