• Свеж
Rockland Packable Stowaway Ранец, Зелена, Големи
zoom_in

Rockland Packable Stowaway Ранец, Зелена, Големи

DEN 853.92

Од стока
check Во продавницата

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. .Овој спортски ранец се направени со висок квалитет на абење и отпорен на вода полиестер материјал, кој обезбедува дополнителна сила и долготрајни перформанси со најсветлите тежина е можно.Страна мрежа џебови за вода во шишиња и чадори.Поместена рамо ремени дозволи за удобно, дише сметководствена.На buckled градите рака дистрибуира ранец е тежината.Анти-кражба во задниот џеб.Овој ранец е совршен за спорт, пешачење, кампување, патување, и општи активности на отворено.Чувајте ги вашите работите организирано со големи целокупниот простор за складирање и повеќе прегради.Ранец може да биде компресирана и се одликува далеку во предниот џеб за ефикасно складирање, кога не е во употреба.Димензии : 18" висина x 12" должина х 8" длабочина.Нашите packable stowaway ранец е од суштинско значење оди никаде пакет и има значителни 30 литри на товарниот простор.Но, тоа е уште е лесен и огради надолу во свој џеб, што го прави одлична опција за сè, од ден скокање, на патување, на шопинг патувања.На трајни ripstop полиестер доаѓа во различни бои и има водоотпорен заврши.Лесно поместена рамо ремени нудат удобност при носење.Употреба на страна мрежа џебови за сите на вашите брзо го зграби и да одат предмети.Мерки 12.5" x 5" x 16.5"Х.

Вака можеби ќе ви се допадне..