• Свеж
Тркалезна Четка за Коса Удар Сушење, Дрвени Blowout Четка Со Меки Најлон Влакната, за Средни Или Кратка Коса
zoom_in

Тркалезна Четка за Коса Удар Сушење, Дрвени Blowout Четка Со Меки Најлон Влакната, за Средни Или Кратка Коса

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Црна круг коса четка со Супер мека и еластична топка падна најлон влакната.Четка дијаметар : 1.7 инчи вклучувајќи влакната, 0.8 инчи не вклучувајќи ги влакната.Ја зграпчува коса одличен, Одличен за средни или кратка коса за стил.Плоштад дрвена рачка за удобно да се одржи и без лизгање.Мека Топката падна влакната распоредени за циркулацијата на воздух се спречи повлекување.Четка дијаметар : 1.7 инчи вклучувајќи влакната, 0.8 инчи не вклучувајќи ги влакната.Мека топка-падна влакната ќе не финтата или да се повлече.Нежно масажи на вашиот скалп.Одлично за средни или кратка коса стил.

Вака можеби ќе ви се допадне..