• Свеж
Два Пакети На Патување Пластика Виткање Кафе Чаши, Стигнале Шишиња Со Вода, Спортски Патување Преносни Мини Стигнале Четка За Заби Чаши (Зелено+Портокал)
zoom_in

Два Пакети На Патување Пластика Виткање Кафе Чаши, Стигнале Шишиња Со Вода, Спортски Патување Преносни Мини Стигнале

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

[Здрав материјал] : На количка за патување кригла се направени од храна одделение силиконски и обезбедува пластичен капак.Лесно да се чисти, без мирис, флексибилни и еднократно. [Карактеристики] : На количка за функција е многу добра, особено за лесно пакување и големина на копче.Свитлива, заштеда на 60% простор. [Големина Информации] : чаша капацитет е 350ml.Пред виткање, купот дијаметар е 7.5 cm и горниот дијаметар е 7cm.Висина по виткање е само 3.5 cm, свитлива големина е мал, а тежината е светлина.Тоа може да се употребува дома или на отворено. [Количка за кафе] : Уживајте во вашите омилени топли или ладни пијалоци во секое време, насекаде.После пиење на pick me up пие, само капакот и чување на обновливи патување кригла.Без тоа, вие не ќе биде фатен, само несреќа и да си одат!. [Услуга] : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.Овој лесен количка за патување кригла може да биде укината само 1.37 инчи кога се празни.Многу удобен, погодна за отворен сметководствена, доволно мала да се вклопи во чанти, џебови, ранци и повеќето автомобил купот на сопствениците, многу погодна за пешачење, кампување, патување и сл.

Вака можеби ќе ви се допадне..