• Свеж
Силување цвет Автомобил Силикони Телефон Држачот за Мобилен Телефон Носителот,Автомобил Телефон Планината Силикони Автомобил Подлога Мат Мулти-Функција Инструм?
zoom_in

Силување цвет Автомобил Силикони Телефон Држачот за Мобилен Телефон Носителот,Автомобил Телефон Планината Силикони

DEN 1027.20

Од стока
check Во продавницата

Силна stickiness : направен од материјал, мат може да им помогне на производот се држи до местото што сакате да го поставите цврсто без да остават гребење или остаток лепак на површината.Интимни дизајн : автомобил телефон носителот може да се користи со една рака, и тоа е побрзо и полесно да ја вметнете во телефонот.Нема потреба да го инсталирате, тоа може да се постави било каде на контролната табла на автомобилот, со користење на ергономски удобно агол, намалување на возење слепи и прави вашето патување побезбедно. 360° rotatable база : автомобил телефон носителот доаѓа со 360 степени rotatable база, која може да се прилагоди на агол на волја да се обезбеди безбеден и сигурен возачко искуство, што е погодно за да пребарувате низ телефонот и да слушаат музика.Универзална компатибилност : мобилен телефон држач е погоден за повеќето паметни телефони на пазарот, со дебелина помеѓу 6 mm и 8 мм, и екран со големина помеѓу 3.5 инчи и 7 инчи.Кабел за одредување на : заградата го носи кабел одредување дупка, која може да се користи за да се поправи на мобилен телефон кабел за да се задржи автомобил на чиста и уредна.Спецификации : Вклучуваат : 1*Мобилен телефон holder Product материјал : ABS, silicone Product боја : црна, сива, red Product големина на : 6*6*4.5 cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..