• Свеж
yownle Пила Човек Шапка Унисекс Прилагодливи Бејзбол Капа Памук возач на камион Капи
zoom_in

yownle Пила Човек Шапка Унисекс Прилагодливи Бејзбол Капа Памук возач на камион Капи

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

100% Памук.Машина За Миење.МАТЕРИЈАЛИ:Нашите капа е направен од 100% памук.дише ви обезбеди со сите сезони удобно носење.На бејзбол капа не може да се задржи само што се израмни на мода, но исто така ги штити очите подалеку од сончева светлина кога ќе се која ви обезбедува одлична заштита од сонце.Одлично за трчање и работат надвор.ПРИЛАГОДЛИВИ BSCK ЗАТВОРАЊЕ:Употреба на погодни назад затворање да обичај се вклопуваат во бејзбол капа на главата и да се обезбеди максимална удобност и безбедна одговара на сите времиња.На унисекс дизајн го прави погоден за мажите и жените.ПОГОДЕН ЗА НАВРАТИ : Одличен избор за активности на отворено и секојдневна употреба, особено како bushwalking, излет, спортски, туристички, јавање коњи, трчање, пешачење, возење велосипед, мотоцикл, лов, риболов, кампување, планинарење и секојдневно носат, градина работа, плажа партија, посета на безбол игри, треба такви отворено рекреација капи & капи.Заштитете го вашиот скалпот и лицето кожата од лето, на пролет, есен и зима сезони сончева светлина, и одржување на здрава кожа.СОВРШЕН ПОДАРОК : Стилски, забава, кул, облечен во оваа бејзбол капи ќе се направи што повеќе примамливо.Идеален за секојдневниот живот и активности на отворено.Нека пријатели, роднини, љубовници или деца добиваат најдобрите подароци во празник.НАШАТА УСЛУГА : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас, а ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Се надевам дека сте задоволни со ова купување.Класичен капа оди со било вообичаена облека, tees, тенкови, панталони, фармерки, патики, сандали и др.Рок на ова основно, а сепак безвременски изглед на целата година за време на лето, на пролет, есен и зима сезони.Препорачливо е да се мијат со рака, не бришење или машина за миење.Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Грешката е во рок од 1cm.Професионални & пријателски услуги на клиентите.

Вака можеби ќе ви се допадне..