• Свеж
KOVOSCJ Нордиските Стил Лустерот Модерниот Краток Америка трпезарија Стакло Топката Pendant Светлина Тела Нордиските DIY Дома Деко Дневна Соба Железо E27 Сијалица Pendant свет
zoom_in

KOVOSCJ Нордиските Стил Лустерот Модерниот Краток Америка трпезарија Стакло Топката Pendant Светлина Тела Нордиските

DEN 3168.48

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Железо + Стакло.Извор на светлина : E27 LED сијалица(не се вклучени).Напон : 110-240 V AC;Вати : 30w max.Димензии : дијаметар 150/200/250/300мм, кабелот 1meter.Одговараат за спалната соба, трпезарија, дневна соба, ресторан, хотел, ходникот и така натаму.Извор на енергија : ACVoltage : 90-260 VLight Извор : Блескаво Bulbs Style : УМЕТНОСТ DECOBase Тип : E27 Finish : Брусен Nickel Is Dimmable : No Lighting Област : 3-5square meters Material : Стакло Stone Number на извори на светло : 1 Technics : Plated Model Број : G501 PSwitch Тип : Допир за вклучување/Исклучување На Switch Lampshade Боја : White Place : Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Room Material : Железо, Glass Application : трпезарија.

Вака можеби ќе ви се допадне..