• Свеж
AKKON - За Пушеле 1987-1993 Ford Mustang LED Опашка Светла Светилки Пар Лево + Право
zoom_in

AKKON - За Пушеле 1987-1993 Ford Mustang LED Опашка Светла Светилки Пар Лево + Право

DEN 588.00

Од стока
check Во продавницата

Пар на Висок Квалитет на Опашката Светлина, Вклучувајќи (Возачот на Левата Страна и Патнички Десната Страна).Високо Видливи Модерен Супер Донесе Висок Интензитет на LED Дизајн.Бидете Сигурни да се Провери Fitment прво пред вашето купување.Не Упатство за Инсталација или Настава се Вклучени, Професионална Инсталација е Препорачливо. 90 Дена Ограничена Гаранција од датумот на испорака покажува доставени, Не е исклучок.Возила со LED осветлен чипови имаат многу предности.Кога во споредба со стандардот блескаво светилки, ЛЕР трае подолго и светлина до побрзо со што се зголемува безбедноста на патот.LED лента на светлина е флексибилен коло.Кога се осветлени, цврсти дури и светлината обезбедува висока осветленост задача осветлување, додека останатите само како ефикасна како флуоресцентни и халоген осветлување.Конструиран со Изгради во отпорници, ние ограничување на износот на тековната тече низ ДОВЕДЕ и заштита на ПРЕДВОДЕНА од обидува да го привлече премногу тековната да се спречи хипер флеш.Едноставно само plug and play!.LED опашка светлата се популарни во автомобилската индустрија, бидејќи на својот долг животен век и светлината.Своето време да се соочи-лифт вашата прекрасна автомобил за следното патување.

Вака можеби ќе ви се допадне..