• Свеж
SONGMICS Ѕид Полиците, Постоечкиот Сет на Полици 2, Селски Декоративни Полиците, Ретро Стил, 23.6 x 7.9 x 2.8 Инчи, за Спалната соба Дневна Соба и Кујната, Ходникот, Кафеава и Цр?
zoom_in

SONGMICS Ѕид Полиците, Постоечкиот Сет на Полици 2, Селски Декоративни Полиците, Ретро Стил, 23.6 x 7.9 x 2.8 Инчи,

DEN 863.76

Од стока
check Во продавницата

БЕЗВРЕМЕНСКИ РЕТРО ДОПИР : ќе се погледне на празниот ѕид секој ден и мислам дека за тоа како може да се направи тоа подобро?Овој сет од 2 ѕид полиците во ретро стил на 23.6"L x 7.9"W x 2.7"H во романтична темно дрво со длабоки црни ѕвонење е одговорот.КВАЛИТЕТОТ ПОДДРШКА : Дали сакате да го зачувате вазна со цвеќе или вашите омилени книги?Можете да го направите тоа!Овие ѕид полиците се состојат од квалитетот одделение P2 МДФ полица и силен, издржлив железо протези кои даваат max.статички товар на 22 lb секој.ЛЕСНО PEASY СОБРАНИЕ : Со само 3 парчиња по полица, тие ќе бидат подготвени да се откажам дури и пред да го знам тоа!Заостри 4 навртки да се закачите на 2 загради на полица на постоечкиот полица и ќе завршиш!.СИТЕ ОКОЛУ ПАРЧЕ : Во дневната соба за слика рамки, во entryway за надвор-на-врата essentials, во кујната за зачини, на кратко, овие декоративни полиците се прилагодува кон сите ваши потреби и за прикажување и организација.Боја : Кафена Одбор, Црна Рамка.Материјал : МДФ (Средна Густина Fiberboard), Железо.Вкупната Големина : 23.6"L x 7.9"W x 2.7"H (60 x 20 x 7 cm).Големината на Табла : 23.6"L x 5.9"W x 0.6"H (60 x 15 x 1,5 см).Тежина : 7.7 lb (3.5 кг).Max.Статичен Капацитет за Секоја Полица : 22 lb (10 kg). 2 x Ѕид Полица. 1 x Торба на Приклучоци. 1 x Инструкции.Еден Елегантен Двојка во Секоја Соба : фасцинантен темно дрво жито и рафинирани црна боја се комбинираат во овие SONGMICS ѕид полиците, кои не само што го означите објекти на екранот на нив, истакне својата убавина, но, исто така, направи околината потоплите.Можете да креирате некоја изложба во дневната соба за шарени цвеќиња, во кујната за вашиот сол и црн пипер контејнери или во студијата за вашата сакана книги.Квалитетот на Прво место : се Направени од издржлив P2 одделение МЕДИЈАПАН и здрав железо загради за да се зголеми стабилноста, овие ѕид полиците ќе ја придружува вас за долго време да дојде, поддршка на семејни фотографии и украси од вашиот илјади незаборавни патувања.Ако сте во потрага за силна и рафинирани пар на полиците, овие SONGMICS ѕид полици сме тука за вас!.Спецификации : .Боја : Кафена Одбор, Црна Frame Material : МДФ (Средна Густина Fiberboard), Iron Overall Големина : 23.6"L x 7.9"W x 2.7"H (60 x 20 x 7 cm)Големината на Табла : 23.6"L x 5.9"W x 0.6"H (60 x 15 x 1,5 см)Тежина : 7.7 lb (3.5 kg)Макс.Статичен Капацитет за Секоја Полица : 22 lb (10 kg).Пакет Содржина : . 2 x Ѕид Shelf1 x Торба на Fittings1 x Инструкции.

Вака можеби ќе ви се допадне..