• Свеж
Аурора Транспарентен Праска Срце од Стакло Дијамант Нокти Декорација Шарени Нокти Додатоци DIY Украси Помине Уметност Rhinestones(виолетова)
zoom_in

Аурора Транспарентен Праска Срце од Стакло Дијамант Нокти Декорација Шарени Нокти Додатоци DIY Украси Помине Уметност

DEN 355.20

Од стока
check Во продавницата

Бојата е убава и на рабовите се мазни.High-end стакло материјал, униформа намалување на површината, три-димензионални и транспарентен изглед.Вакуум позлата дното, отпорност на корозија.Тоа може да се користи како додаток за багаж, чевли и додатоци, рачно изработени состојки, и ноктите додатоци.Секогаш сме биле посветени на обезбедување на клиентите со квалитет на производи и услуги.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние генерално ќе одговори во рок од 24 часа.Боја : Повеќе Color Shape : Укажа Дното Shaped Package Вклучуваат : 84pcs/Парче Срце Дијамант Jewelry Material : Стакло Големина : 8 mm Note : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Вака можеби ќе ви се допадне..