• Свеж
S7 Сјајот Случај,Галакси S7 Случај Сјајот, Cattech Сјајот Течни Искра Лебди Луксузни Bling жив песок [Капка Заштита] [Не се лизга] Тенок Јасно Мека TPU Покритие за Samsung Галакси
zoom_in

S7 Сјајот Случај,Галакси S7 Случај Сјајот, Cattech Сјајот Течни Искра Лебди Луксузни Bling жив песок [Капка Заштита]

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

Samsung галакси s7 сјајот случај Компатибилен со [Samsung Галакси S7] : сјајот течни дизајн ќе го направат вашиот Samsung Галакси S7 изгледа прилично и луксуз, модерен.Поддршка за Безжично Полнење, без да се расправаме на тие морале да се отстрани случај за Samsung Галакси S7. Samsung Galaxy S 7 Сјајот Лебди Случај : Високо квалитетни и издржливи мека транспарентен TPU назад случај, исполнет со течност и блеска, цврсто запечатени процес.Внатрешноста блеска плови слободно кога ќе се движат вашиот телефон, донесе многу повеќе да се забавуваат на вас;се направи вашиот Samsung Галакси S7 посебни и згодна.Убавина и Мода со кој се изврши редефинирање : Ова bling сјајот лебди течност може да се движи слободно, им даде изненадување за вас и вашите пријатели.Можете да направите многу забава на вашите пријатели со оваа убава случај.И тоа е многу лесен за употреба.Течноста е безбедноста и нема да наштети на никого, ве молиме да го користите без никакви загрижени.Агол Заштита : Покрена-од четирите агли за заштита имаат голема effection против удари и капки.Овој случај карактеристики shockproof браник гел аглите што ги апсорбира сите влијание за да се обезбеди тоа не е оштетен кога падна или случајно хит.Моден случај дава вашиот Samsung Galaxy S 7 свеж изглед, исто така може да биде совршен подарок.Против Пролизгување Дизајн : подобрена контрола на двете страни ви обезбеди со grippy искуство и удобно да се допре.Лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да ја отстраните од вашиот телефон .Додека кој воскресна рамки на живот екран и камера исклучување на рамна површина.Висок квалитет на fashion & луксузни & Модерни дизајни, Мазна & против Пролизгување, Изгледа одлично!Прикажување елегантна вашиот вкус.

Вака можеби ќе ви се допадне..