• Свеж
YANGPIN - Мрзливи Сузан Плочата Ротирачки Вртливата Имајќи Хардвер за Трпезариска Маса,50 cm/20 инчи BMZDZP-1 (Големина : 50 cm/20 инчи)
zoom_in

YANGPIN - Мрзливи Сузан Плочата Ротирачки Вртливата Имајќи Хардвер за Трпезариска Маса,50 cm/20 инчи BMZDZP-1 (Големина

DEN 3435.84

Од стока
check Во продавницата

◆Фрли од трајни метал и ладна-валани челик, 14mm дебели, со ' рѓа отпорност и издржливост. ◆Леплива проширува меки влошки обезбеди против пролизгување и анти-нула заштита за врвот и tabletop. ◆Нема потреба да ги инсталирате.Место на плочата имајќи во центарот на табелата и место на врвот на лого да се создаде голема Мрзливи Сузан. ◆Сплит тип ладно валани челични ротирачки вратило топката железнички, силна тешки капацитет, мазна и стабилна. ◆Совршен за DIY трпезариска маса Мрзливи Сузан, кабинет за складирање багажник, зачин багажник, торта багажник, ТВ или монитор стојат, итн. ★ Стоката пред испорака ние ќе ги провери и пакување, ако примите оштетени пакет, ве молиме бидете сигурни да се обезбеди навремено фотографии од оштетен внатрешните делови, слики од оштетени надворешното пакување (вклучувајќи јасно превозот етикети), по обезбедување на нас, ние треба да постапат по прв пат да се справи со.★ Ако тоа е голем производ, се судрите со надворешното пакување на оштетените парчиња, ве молиме да ги преземе слики (вклучувајќи етикета аутсорсинг + прекината), и потоа одбие да го потпише за тоа да се намалат загубите, ние ќе испрати нов пакет за вас.Ние сме посветени на обезбедување на вас со повеќето комплетна услуга за да се обезбеди вашето задоволство, ве молиме да бидат сигурни дека ќе buy40 cm/16 инчен - капацитет : 65~80kg/143~176lbs - се Препорачува врвот со големина : 70~80cm50 cm/20 инчи - капацитет : 80~110kg/176~242lbs - се Препорачува врвот со големина : 90~100cm60 см/24 инчен - капацитет : 90~само 130 кг/198~286lbs - се Препорачува врвот со големина : 110~120cm★ Терминот Мрзливи Сузан се користи за да се опише било кој тип на мали рака-ротира platform Features : - Силна издржлив дизајн Направен од анти- ' рѓа и anticorrosion фрлија ладно валани челик.- Antiskid гумени нозе задржи ротација стабилна.- Може да се користи во затворени простории или на отворено.Нашите Мрзливи Сузан лежишта се совршен за голем опсег на употреба* Торта Декорација* ТВ Монитор Стојат* Електронски Поправка на* Скулптура* Кетеринг Услуги* Храна Дисплеј* Модел правење* Филмска и ТВ сет дизајн* Анимација..и многу повеќе, вашата имагинација е само ограничување!.

Вака можеби ќе ви се допадне..