• Свеж
2 парчиња Компатибилен со Ram меморија Smart 4 Копчиња Силикони ФОБ Копче Случај Покрие Заштитник Keyless Далечински Држачот за 2013-2019 Рам 1500 2500 3500 4000 4500 5500 1500 Класичен, 2014-2019
zoom_in

2 парчиња Компатибилен со Ram меморија Smart 4 Копчиња Силикони ФОБ Копче Случај Покрие Заштитник Keyless Далечински

DEN 263.04

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен Одговара За : Smart 4 Копчиња 2013-2019 Рам 1500 2500 3500 4000 4500 5500 1500 Класичен, 2014-2019 Jeep Cherokee Копче.Ве молиме внимателно да се провери вашиот автомобил копче фоб исто како фоб копче во 2 слика пред да се одржи редот.Овој објект е поклопец за вашиот клуч фоб, не КЛУЧНИТЕ ФОБ, pls забелешка.Дизајниран според оригиналните автомобил копче, тоа совршено се вклопува со вашиот клуч.Клучот копчиња прецизна позиција и форма.Вие секогаш ќе бидете во можност да пристапите до функциите со еден клик!Црна outlook насочите на производот изглед да биде модерен и стилски.Направени со силика гел, тоа е многу лесен, лесен за чистење и трајни производи за користење, а од вашиот клуч фоб!Друг иновативен корист е тоа што таа додава Бонус : Никел-позлата Копче Прстен и Силиконски Бендот на вашиот клуч за safekeeping.Капка мувла икони на копчето нема да избледи лесно.Не влијае на сигналот и фоб копче сензор.Ве молиме забелешка : keyless далечински НЕ е вклучена.Референтен Дел Број : GQ4-54 T / 56046956 БОЛЕСТ, AE, AC, AG, АД / 68105078 AG, AC, AE, БОЛЕСТ Пакет се Вклучени : 2 парчиња силиконски keyless копче на далечинскиот случаи Бонус 2бр клучните прстени (Дијаметар : 0.984 инчен, 1.181 инчи) Бонус 1pcs силикони бенд w/ клуч прстен Тоа е добра работа за зделка-ловци!Притиснете го Додадете во Кошничката копчето за сега и вашиот keyless entry копче фоб ќе доживее голем заштита!.

Вака можеби ќе ви се допадне..