• Свеж
Мачка Играчки за Внатрешна Мачка и Куче, 2 Пакет Мачка Црвено & Зелена Покажувачот, Интерактивни Мачка Играчка, Мулти-Модел со 2 Бои, USB Полнење Маче Играчка, Вежбање и
zoom_in

Мачка Играчки за Внатрешна Мачка и Куче, 2 Пакет Мачка Црвено & Зелена Покажувачот, Интерактивни Мачка Играчка,

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

【Мачка Играчка за Внатрешна】 Оваа Интерактивна мачка или куче играчка ви дава нова интерактивна забава начин да комуницирате бескрајно затворен со вашата сакана домашни миленици, допуштајќи им да се вежба и да се забавуваат лесно.Светилка сопственикот има око за заштита функција и светлината е нежна, погоден за деца или возрасни. 【Повеќе Начини, Висока Playability】 Оваа мачка играчка има 5 модели вклучувајќи глувци, коска, риба коска, мачка шепа и срцето шема.Претвори црно опрема на главата за да се префрлате помеѓу 5 различни модели.Две различни бои и со различни модели, па playability е многу висока, мачки нема да се досадуваат лесно. 【Две Пакет Мачка Покажувачот】 Две пакет интерактивни мачка играчка со две различни бои.Оваа мачка играчка е лесен како молив, кои се лесно да се носат со рака на рака.Може да се стави овој покажувач пен во вашиот џеб или торба и го однесе насекаде.Погодно за вас да се закачам на мачка во секое време, насекаде.Овој покажувач играчка е дефинитивно еден од совршен мачка играчка за мачка љубовници. 【Лесно да Наплатат】 маче играчки има usb полнење функција може да се полни во секое време и насекаде.Само пресврт го задниот поклопец за да го најдете вграден-на полнење преку usb приклучок и едноставно внесете вашиот USB поддржани уреди.Не треба да ја замените батеријата или да користите полнење кабел. *Сини индикатор за светло е вклучено во текот на полнењето, и тоа ќе се исклучи по целосно наполнета. 【Подобри Односи со домашни Миленици】 Оваа мачка играчка ќе обезбеди повеќе вежбање и Интерактивност за вашата мачка.Ова маче chaser играчка може да ги задоволи љубопитноста & износ од остварувањето на вашата мачка, олеснување на неговата анксиозност.Имаат забавно да се игра со вашите мачки или кучиња затворен или отворен. 2 Пакет Мачка Играчка за Внатрешна Мачка и Dog As млада и динамична компанија која сака домашни миленици.Ние сме посветени да обрнуваме внимание на физичкото и менталното здравје за домашните миленици.Ова неодамна лансираше два пакет мачка покажувачот затворен играчка има исклучително висок playability и интерактивност.Можете да ги користите за да го зајакне вашиот однос со вашето домашно милениче и да се обезбеди повеќе вежби за вашата мачка.Ова маче chaser играчка може да ги задоволи љубопитноста & износ од остварувањето на вашата мачка, олеснување на неговата анксиозност.Оваа мачка играчка е лесен како молив, кои се лесно да се носат со рака на рака.Може да се стави овој покажувач пен во вашиот џеб или торба и го однесе насекаде.Погодно за вас да се закачам на мачка во секое време, насекаде.Овој покажувач играчка е дефинитивно еден од совршен мачка играчка за мачка љубовници.*Клиентите First We исто така, обезбеди 12 месеци производ гаранцијата.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние се онлајн 24 часа на ден, а ќе одговори и да ги реши вашите прашања, како е можно поскоро.Ние секогаш се разгледа на задоволство на нашите клиенти, како наш прв принцип.

Вака можеби ќе ви се допадне..